تیتر امروز

درباره دربی پرهیاهو؛ سنگی بر گوری!

درباره دربی پرهیاهو؛ سنگی بر گوری!

دربی ۹۷ همان چیزی بود که باید باشد. هیاهوی بسیار برای هیچ. سنگی بر گور فوتبالی که به هیاهو و جنجال تقلیل یافته است. خالی از هر دانش و تدبیر و زیبایی‌ای؛ مثل تقدیر این روز‌های جامعه ایران!
«فیروز» تنها امید برای نجات یوز ایرانی
چهارم دسامبر؛ روزی برای تیزپاترین گربه سان جهان

«فیروز» تنها امید برای نجات یوز ایرانی

تلاش برای نجات یوز ایرانی از انقراض ادامه دارد، اما انگار هر بار به در بسته می‌خورد. بعد از ناکامی بزرگ در پروژه عشق «کوشکی» و «دلبر»، حالا فیروز یک یوز نر ۱۱ ساله تنها امید برای نجات یوز ایرانی...

۲۳ بازیکن تیم ملی امید سرماخوردند

تیم ملی امید با هدایت مهدی مهدوی‌کیا سرمربی تیم ملی بعد از کسب سه پیروزی در مرحله گروهی حالا خبر رسیده ۲۳ بازیکن به بیماری سرما خوردگی مبتلا شدند.

کد خبر: ۱۱۳۱۳۱
۱۰:۲۹ - ۱۰ آبان ۱۴۰۰

سرماخوردگی بازیکنان تیم ملی امید

دیدارنیوز - به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، با توجه به حجم بالای سرماخوردگی در اردوی تیم ملی زیر ۲۳ سال، دو بازیکن یعنی علیرضا رضایی دروازه بان اول تیم ملی زیر ۲۳ سال و محمد مهدی محبی دیگر بازیکن این تیم به دلیل تب و لرز شدید، به بیمارستان ابن سینای دوشنبه منتقل شدند. دکتر ارسلان بهمنی پور پزشک تیم و یوسف جعفری مدیراجرایی تیم ملی زیر ۲۳ سال، همراه این دو بازیکن به بیمارستان رفتند و پس از سرم تراپی به هتل بازگشتند.

محمد محمدی سرپرست تیم ملی زیر ۲۳ سال، چیا فوادی مدیررسانه‌ای تیم به همراه محمد علی دهقانی تدارکات تیم هم دچار سرماخوردگی شدید شدند، اما تشخیص کادر پزشکی این بود که این دو اتاق هایشان بمانند تا با استراحت و رژیم دارویی مراحل درمان را طی کنند.

پیش از این جان لامرز مربی تیم ملی زیر ۲۳ سال و مهران شدیدی پور دستیار ایرانی مهدی مهدوی کیا هم دچار سرماخوردگی شده بودند که با توجه به تجویز دارویی، توانستند به بازی دیروز مقابل تاجیکستان برسند.

از جمع ۲۳ بازیکن تیم ملی زیر ۲۳ سال، ۱۴ بازیکن سرما خورده بودند و یک بازیکن (فرزان دانا) به دلیل مصدومیت از ناحیه زانو، نتوانست به بازی مقابل تاجیکستان برسد. در روز‌های گذشته حدود ۸ تن از اعضای کادر تیم هم دچار سرماخوردگی شده بودند تا از جمع ۴۰ نفر، ۲۳ نفر سرماخوردگی را در دوشنبه تاجیکستان تجربه کنند. در این میان در روز‌های گذشته، کادر پزشکی تیم ملی زیر ۲۳ سال، با همه توان درمان سرماخورده‌ها را در دستور کار قرار داده بود و فشار زیادی را متحمل شد.

منبع: طرفداری
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر