تیتر امروز

۲۳ دستگاه اجرایی که مسئول جان مردم تهرانند!
آلودگی هوا و قانون هوای پاک

۲۳ دستگاه اجرایی که مسئول جان مردم تهرانند!

آلودگی هوا مشکل دیرینه تهران است. مشکلی که حالا به سایر شهر‌های ایران هم تسری یافته است. این معضل بزرگ تهران، اما محصول عمل نکردن ۲۳ دستگاه اجرایی به قانون هوای پاک است.
مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!
از میانه آتش (۱۳)

مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!

امروز و با اعلام نتایج نهایی انتخابات پارلمانی عراق روشن شد که علی رغم همه اعتراض‌ها مقتدی صدر برنده این انتخابات است. سیاستمدار مرموزی که سالهاست با چرخش‌های مداوم به سیاست ورزی مشغول است!

دادکان: برای اینکه دل هواداران شکسته نشود مجوز حرفه‌ای را صادر کردیم

محمد دادکان رئیس فدراسیون فوتبال پیشین ایران درباره مشکلات امروز فوتبال می‌گوید امروز شاهد هستیم فدراسیون فوتبال مجوز حرفه ای بودن دو باشگاه را صادر کرد که علت آن فقط این بود تا دل هواداران مکدر نشود اما آیا مشکلات فوتبال ما با این مجوز حل شد؟

کد خبر: ۱۱۳۱۱۷
۰۸:۴۶ - ۱۰ آبان ۱۴۰۰

نظر دادکان درباره مشکلات مدیریت فوتبال

دیدارنیوز - محمد دادکان با اشاره به حواشی های اخیر پیرامون دو باشگاه استقلال و پرسپولیس گفت: این دو باشگاه چه چیزی دارند که امروز بخواهند مجوز حرفه ای فوتبال را دریافت کنند.

رییس اسبق فدراسیون فوتبال اظهار کرد: ساختمان باشگاه هایی که امروز در اختیار دارند در زمان مدیریتی دوره من تهیه شده و باید پرسید انتخاب هایی که در این باشگاه ها صورت می گرفت بر اساس چه معیاری بوده است؟

وی ادامه داد: اگر نگاهی به وضعیت باشگاهی مانند پرسپولیس داشته باشیم می بینیم که در طی ۳ سال ۷ مدیرعامل و هیات مدیره به خود دیده است، آن فردی که این تغییرات را ایجاد می کرد آیا یک بار آمد بررسی کند این تغییرات با معیارهای بین المللی نزدیک است یا خیر؟ تجربه، دانش، تخصص و مقبولیت اجتماعی در این جابجایی ها دیده شد، نشد.

رئیس اسبق فدراسیون فوتبال افزود: ما مدیریت خوبی در فوتبال ندیدیم، باید پرسید انتخاب هایی که صورت می گرفت بر چه اساس بود و چه نتایجی را رقم زد. امروز شاهد هستیم فدراسیون فوتبال مجوز حرفه ای بودن دو باشگاه را صادر کرد که علت آن فقط این بود تا دل هواداران مکدر نشود اما آیا مشکلات فوتبال ما با این مجوز حل شد؟ آیا پرونده بدهکاران و پنجره های بسته فوتبال ایران با این شرایط به نتیجه خواهد رسید؟

دادکان یادآور شد: متاسفانه هر وقت در فوتبال دچار مشکل می شویم به صورت مقطعی مسکنی را تزریق می کنیم تا مساله حل شود و این در کوتاه مدت جواب می دهد اما عواقبش در بلند مدت گریبان فوتبال را می گیرد.

منبع: ورزش 3
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر