تیتر امروز

ترکیه و امارات اختلافات را کنار می‌گذارند؛ ورق‌های جدید اردوغان در انتخابات ۲۰۲۳!
از سعدآباد تا توپکاپی (۳۰) + فایل صوتی

ترکیه و امارات اختلافات را کنار می‌گذارند؛ ورق‌های جدید اردوغان در انتخابات ۲۰۲۳!

سالهاست که روابط ترکیه و امارات چندان مساعد نبوده است. با این حال دولت اردوغان حالا سیاست‌هایش را در قبال امارات تغییر داده است. تغییری که به نظر برای هر دو طرف پرسود است!

سخنگوی کاخ سفید به کرونا مبتلا شد

جن ساکی سخنگوی کاخ سفید از ابتلای خود به کرونا خبر داده، اما تاکید کرده است که از روز سه شنبه جو بایدن را ندیده و در آخرین ملاقات با وی فاصله اجتماعی را رعایت کرده است.

کد خبر: ۱۱۳۱۱۵
۰۲:۰۲ - ۱۰ آبان ۱۴۰۰

سخنگوی کاخ سفید به کرونا مبتلا شد

دیدارنیوز: «جن ساکی» سخنگوی کاخ سفید با انتشار بیانیه‌ای از مثبت شدن تست کووید-۱۹ خود خبر داده است.

وی در بیانیه خود آورده است، روز چهارشنبه من با هماهنگی تیم پزشکی و درمانی کاخ سفید و به خاطر مثبت شدن تست کرونای یکی از اعضای خانواده‌ام تصمیم گرفتم همراه رئیس جمهور به سفر خارجی نروم. از آن روز من در قرنطینه به سر می‌برم.

جن ساکی همچنین اعلام کرد، تست کرونای وی در روز چهارشنبه منفی بوده است. در روز‌های پنج شنبه، جمعه و شنبه نیز تست‌های وی منفی بوده، اما تست وی در روز یک شنبه مثب بوده و تاکید کرده است که از روز چهارشنبه هیچ گونه تماسی با جو بایدن و دیگر اعضای ارشد کارکنان کاخ سفید نداشته است.

جو بایدن رئیس جمهور آمریکا در حال حاضر برای شرکت در نشست گروه ۲۰ در ایتالیا به سر می‌برد و پس از آن قرار است به اسکاتلند سفر کند. بایدن روز جمعه با پاپ نیز دیدار کرده بود.

جن ساکی اضاف کرد، آخرین بار روز سه شنبه آقای بایدن را در محوطه ملاقات کرده است، فاصله اجتماعی آن‌ها شش فوت بوده و هر دو نیز ماسک داشته‌اند.

سخنگوی کاخ سفید ضمن تمجید از واکسن گفته است که علائم ناچیزی دارد به گونه‌ای که قادر است کار‌های اداری خود را از منزل انجام دهد و قرار است تا ده روز آینده در قرنطینه باشد و پس از تست منفی و با توصیه پزشکان به محل کارش بازخواهد گشت.

منبع: فارس
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر