تیتر امروز

۲۳ دستگاه اجرایی که مسئول جان مردم تهرانند!
آلودگی هوا و قانون هوای پاک

۲۳ دستگاه اجرایی که مسئول جان مردم تهرانند!

آلودگی هوا مشکل دیرینه تهران است. مشکلی که حالا به سایر شهر‌های ایران هم تسری یافته است. این معضل بزرگ تهران، اما محصول عمل نکردن ۲۳ دستگاه اجرایی به قانون هوای پاک است.
مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!
از میانه آتش (۱۳)

مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!

امروز و با اعلام نتایج نهایی انتخابات پارلمانی عراق روشن شد که علی رغم همه اعتراض‌ها مقتدی صدر برنده این انتخابات است. سیاستمدار مرموزی که سالهاست با چرخش‌های مداوم به سیاست ورزی مشغول است!

آجورلو: برخی از هواداران ما راهی بیمارستان شدند!

مدیرعامل باشگاه استقلال تهران گفت: خوشبختانه مجوز حرفه ایی باشگاه استقلال صادر شد و از وزیر ورزش، معاونان وزیر، رئیس فدراسیون و سایر عزیزانی که در این راه کمک حال ما بودند تشکر می‌کنم.

کد خبر: ۱۱۳۱۱۲
۲۳:۵۴ - ۰۹ آبان ۱۴۰۰

آجورلو استقلال

دیدارنیوز: مصطفی آجورلو درباره ماجرای مربوط به استقلال و مجوز حرفه‌ای گفت: معیار‌های کنفدراسیون آسیا ۵ معیار ورزشی است. مدارک پزشکی فدراسیون، زیرساخت‌ها و استادیوم و امنیت ورزشگاه. معیار سوم مدیریت و پرسنلی و افسر مالی و ... معیار چهارم اساسنامه مالکیت و لیست هیات مدیره و معیار پنجم مسایل مالی است.

وی ادامه داد: ممکن است گفت و گوی ما فرایند حضورمان در لیگ قهرمانان آسیا را با مشکل ایجاد کند و نباید اجازه دهیم این مساله روی دهد. مالکیت دو باشگاه مورد توجه کنفدراسیون فوتبال آسیا است و وزیر ورزش با هماهنگی ریاست جمهوری در حال پیگیری هستند که این واگذاری هر چه زودتر انجام شود.

مدیرعامل آبی پوشان تهرانی خاطر نشان کرد: تصور من این است که بحثی که اتفاق افتاد جای تقدیر و تشکر دارد و سه ماه فرصت گرفتیم تا این مساله را حل کنیم.

وی ادامه داد: ما باید فضای مثبتی را به فوتبال تزریق کنیم، هواداران استقلال و پرسپولیس لحظات سختی را سپری کردند، برخی از آن‌ها راهی بیمارستان شدند و این خوب نیست. ما باید آرامش را در فوتبال و تیم‌های بزرگ نهادینه کنیم.

آجورلو افزود: من یک ماه است که به باشگاه آمده ام و نمی‌توانم مشکلات سال‌های گذشته را جواب بدهم. کار‌هایی از قبل باید انجام می‌شده که صورت نگرفته است. می‌خواهیم مشکل حل شود باید همه دست به دست هم بدهیم.

وی تصریح کرد: من نمی‌خواستم در این مورد صحبت کنم و وقتی کاری انجام شد بیایم و گزارشی را به مردم و فوتبال دوستان ارائه کنم. من از کمیته بدوی به خاطر این که به ما فرصت دادند تشکر می‌کنم.

مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: دنبال جنجال نیستم. من به هواداران عزیز عرض می‌گویم روزی که آمدم به من گفتند فقط چند روز فرصت داریم تا برای لیگ قهرمانان آسیا مدارک را آماده کنیم.

آجرلو یادآور شد: تیمی را آوردم و تا ۵ صبح کار کردیم تا مشکل حل شود. اگر من سال دیگر بودم و این اتفاق تکرار شد به مردم پاسخگو خواهم بود. دوست داشتم کمیته بدوی به من بگوید مشکل کجاست، اما نگفتند ایرادی هم ندارد و از این که فرصت دادند تقدیر می‌کنم.

مدیرعامل استقلال تاکید کرد: ما باید در فرمت‌های موجود ابهامات را برطرف کنیم. ما نمی‌توانیم یک شبه مشکلات را حل کنیم و از همه کمک می‌خواهیم.

وی افزود: مشکل ما خصوصی سازی است، اجازه بدهید تا مشکلات حل شود. در ابتدا حضورم در استقلال قرارداد مجیدی را سه ساله بستم تا آرامش در تیم حاکم شود. اجازه بدهید از ثروت‌هایی که در دو باشگاه داریم به تولید برسیم.

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی : ۰
غیر قابل انتشار : ۰
علی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۱۰ - ۱۴۰۰/۰۸/۱۰
0
0
مدیران استقلال و پرسپولیس دست در دست هم فارغ از اختلاف ورزشی با اتحاد هواداران مشکلات مالی را برای همیشه حل کنند اگه صدا وسیما حق این دو باشگاه را بدهد تقریبا ۸۰ درصد مشکلات مالی آنها حل می شود باید از رهبری کمک بخواهند وگرنه این مشکل حل نمی شود
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر