تیتر امروز

درباره دربی پرهیاهو؛ سنگی بر گوری!

درباره دربی پرهیاهو؛ سنگی بر گوری!

دربی ۹۷ همان چیزی بود که باید باشد. هیاهوی بسیار برای هیچ. سنگی بر گور فوتبالی که به هیاهو و جنجال تقلیل یافته است. خالی از هر دانش و تدبیر و زیبایی‌ای؛ مثل تقدیر این روز‌های جامعه ایران!
«فیروز» تنها امید برای نجات یوز ایرانی
چهارم دسامبر؛ روزی برای تیزپاترین گربه سان جهان

«فیروز» تنها امید برای نجات یوز ایرانی

تلاش برای نجات یوز ایرانی از انقراض ادامه دارد، اما انگار هر بار به در بسته می‌خورد. بعد از ناکامی بزرگ در پروژه عشق «کوشکی» و «دلبر»، حالا فیروز یک یوز نر ۱۱ ساله تنها امید برای نجات یوز ایرانی...

پرسپولیس پول تیم‌های پایه را ندارد

به نظر می رسد خلاف وعده های قبلی مشکلات مالی همچنان پابرجاست و بازیکنان و مربیان تیم های پایه ماه هاست از بی پولی رنج می برند.

کد خبر: ۱۱۳۰۹۴
۱۷:۳۰ - ۰۹ آبان ۱۴۰۰

پرسپولیس پول تیم‌های پایه را ندارد

دیدارنیوز - تیم های پایه پرسپولیس در فصل جدید و با تصمیم سمیعی و شکوری تغییر و تحولات زیادی داشتند و محسن خلیلی به عنوان مدیر آکادمی پرسپولیس جای محمد پنجعلی را گرفت. در ادامه راه و با توجه به تغییرات صورت گرفته تیم های پایه در بازی های خود عملکرد بهتری نسبت به فصل قبل داشته اند.

در این میان اما به نظر می رسد خلاف وعده های قبلی مشکلات مالی همچنان پابرجاست و بازیکنان و مربیان تیم های پایه ماه هاست از بی پولی رنج می برند.

واقعیت این است مشکلات پرسپولیسی ها مثل پرداخت پول کالدرون و پرداخت قراداد بازیکنان تیم بزرگسالان باعث شده پولی در اختیار تیم های پایه قرار نگیرد. از این رو طی 4 ماه اخیر هیچ مبلغی به حساب بازیکنان و مربیان تیم های پایه واریز نشده است.

منبع: طرفداری
برچسب ها: پرسپولیس
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر