تیتر امروز

ابراهیم رئیسی و مشکل کسری بودجه

ابراهیم رئیسی و مشکل کسری بودجه

رئیس‌جمهور از عدم استقراض از بانک مرکزی گفت. ادعایی که با واکنش‌های زیادی روبه‌رو شد، اما در نهایت رئیس‌جمهور نگفت بدون استفاده از منابع بانک مرکزی مشکل کسری بودجه را چگونه حل کرده است.
با خودت چه کردی آقای طارمی؟

با خودت چه کردی آقای طارمی؟

با ادامه پیدا کردن روند ناکامی مهدی طارمی در باشگاه پورتو و رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا، به نظر می‌آید او نیاز مبرم به کمک از داخل ایران داشته باشد.

بارش پراکنده در ارتفاعات تهران

بر اساس پیش‌بینی‌های اداره هواشناسی استان تهران طی سه روز آینده افزایش ابر و وزش باد در استان تهران پیش‌بینی می‌شود و امروز (۹ آبان ماه) در ارتفاعات بارش پراکنده مورد انتظار است.

کد خبر: ۱۱۳۰۸۱
۱۵:۱۳ - ۰۹ آبان ۱۴۰۰

بارش پراکنده در ارتفاعات تهران

دیدارنیوز ـ بر اساس بررسی داده‌ها و نقشه‌های پیش یابی هواشناسی، وضعیت جوی استان تهران طی سه روز آینده آسمانی قسمتی ابری تا نیمه ابری گاهی همراه با افزایش ابر و وزش باد پیش‌بینی می‌شود که در نواحی پرتردد شهری در بعضی ساعات همراه با غبار محلی خواهد بود.

همچنین از بعدازظهر چهارشنبه (۱۲ آبان ماه) با شمالی شدن جریانات و نفوذ سامانه بارشی، گاهی وزش باد شدید و به‌تدریج از چهارشنبه شب (۱۲آبان ماه) و طی روز پنجشنبه (۱۳ آبان ماه) در سطح استان بارش باران گاهی همراه با رگبار و رعد و برق و در ارتفاعات بارش برف و باران و مه پیش‌بینی می‌شود که با کاهش محسوس دما همراه است.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ایستگاه فیروزکوه - امین‌آباد با ثبت دمای ۶ درجه سانتیگراد کمترین دمای استان تهران را در ۲۴ ساعت گذشته را داشته است.

آسمان تهران نیز فردا (۱۰ آبان ماه) نیمه ابری به همراه غبار محلی و گاهی وزش باد با بیشترین و کمترین دمای ۲۳ و ۱۵ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

آسمان پایتخت پس فردا (۱۱ آبان ماه) قسمتی ابری تا نیمه ابری و گاهی همراه با غبار محلی خواهد بود و دمای هوا در گرم‌ترین و سردترین زمان به ۲۴ و ۱۵ درجه سانتیگراد می‌رسد.

منبع: ایسنا
برچسب ها: هواشناسی
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر