تیتر امروز

۲ روز تا وین؛ پینگ پنگ دیپلمات‌ها!
شمارش معکوس مذاکرات وین (۵)

۲ روز تا وین؛ پینگ پنگ دیپلمات‌ها!

۸ آذر سرآغاز شروع مذاکرات وین با حضور نمایندگان دولت سیزدهم ایران است. اقتصاد ایران چشم انتظار نتیجه مذاکرات برجامی است. با روزشمار مذاکرات وین که ۲ روز دیگر انجام می‌شود با دیدار همراه باشید.
روسیاهی مدیران در جمعه سیاه اصفهان

روسیاهی مدیران در جمعه سیاه اصفهان

دیروز اصفهان صحنه‌های بسیار تلخ و تکان‌دهنده‌ای را تجربه کرد. رسول شکوهی که از ابتدای تجمعات آب در اصفهان این موضوع را پیگیری کرده نگاهی انداخته است به عوامل و ریشه‌های این رخداد تلخ...

مدیر کل مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی معرفی شد

محمدمهدی اسماعیلی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکمی ایمان شمسایی را به سمت مدیر کل مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی منصوب کرد.

کد خبر: ۱۱۳۰۷۷
۱۴:۴۹ - ۰۹ آبان ۱۴۰۰

معرفی مدیر کل مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی

دیدارنیوز ـ به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در حکم محمدمهدی اسماعیلی خطاب به ایمان شمسایی آمده است:

«نظر به سوابق فرهنگی و تجربیات ارزشمند جناب­ عالی در حوزه رسانه و به پیشنهاد معاون محترم امور مطبوعاتی و اطلاع‌­رسانی به موجب این حکم به سمت مدیر کل مطبوعات و خبرگزاری‌­های داخلی منصوب می‌شوید. امید است با استعانت از خداوند متعال و بهره‌گیری از ظرفیت­ اصحاب رسانه و نیروی انسانی متعهد و انقلابی، در زمینه گسترش فعالیت‌های مطبوعاتی، نظارت بر فعالیت­‌های مطبوعات و خبرگزاری‌­ها و پایگاه‌­های اطلاع­‌رسانی الکترونیک، حمایت از تشکل‌­های صنفی در حوزه مطبوعات و تأمین آزادی‌های مصرح در قانون مطبوعات و انجام بهینه شرح وظایف و مأموریت‌­های اداره کل موفق و مؤید باشید.»

از جمله سوابق اجرایی ایمان شمسایی می‌توان به مدیر عامل موسسه فرهنگی قدس و مدیر مسئول روزنامه قدس وابسته به آستان قدس رضوی، قائم‌مقام و سردبیر خبرگزاری مهر، عضو هیات مدیره موسسه مطبوعاتی ایران و مشاور رئیس و دبیر کمیته اطلاع‌رسانی سازمان بازرسی کل کشور اشاره کرد.

پیش از این احسان‌الله حجتی عهده‌دار مسئولیت اداره کل مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی معاونت مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بود.

برچسب ها: وزارت ارشاد
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر