تیتر امروز

مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!
از میانه آتش (۱۳)

مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!

امروز و با اعلام نتایج نهایی انتخابات پارلمانی عراق روشن شد که علی رغم همه اعتراض‌ها مقتدی صدر برنده این انتخابات است. سیاستمدار مرموزی که سالهاست با چرخش‌های مداوم به سیاست ورزی مشغول است!

کعبی درباره کنارگذاشتن اسکوچیچ: باید بعد از صعود به جام جهانی درباره آن حرف زد

حسین کعبی مهاجم پیشین تیم ملی و پرسپولیس درباره کنار گذاشتن اسکوچیچ از تیم ملی می‌گوید صحبت در این باره زود است بعد از بازی های مقدماتی راجبش صحبت می‌کنیم.

کد خبر: ۱۱۳۰۷۵
۱۴:۴۲ - ۰۹ آبان ۱۴۰۰

کعبی درباره اخراج اسکوچیچ

دیدارنیوز - حسین کعبی، پیشکسوت فوتبال و ملی‌پوش اسبق در خصوص شرایط حال حاضر تیم ملی ایران صحبت کرد.

 وضعیت تیم ملی ایران را چطور می‌بینید؟
خدا را شکر تیم ملی وضعیت بسیار خوبی دارد. امیدوارم بازی بعد که مقابل لبنان قرار می‌گیریم  بتوانیم مثل بازی های گذشته از سد حریفان‌مان عبور کنیم و با نتیجه خوب به پیروزی برسیم، کار آسانی نیست اما باید در نظر داشته باشیم که ما از لحاظ بازیکن هیچ مشکلی نداریم و امیدوارم درخشش تک تک ستاره‌های ایران را در بازی‌ها را شاهد باشیم و توقعات مردم عزیز ایران برآورده شود و تیم ملی را بدون دغدغه و مشکل در  جام جهانی ببینیم.

با وجود وحید هاشمیان در تیم ملی وضعیت‌مان فوق العاده بود وبا آمدن کریم باقری وضعیت تیم ملی خیلی بهتر شده است و قطعاً دغدغه‌ای نداریم. تیم ملی بهترین بازیکن ها را دارد و آرزوی هر مربی داشتن همچین بازیکنانی است. در بهترین لیگ های دنیا بازی می‌کنند و شاهد ‌درخشش آنها مقابل تیم های بزرگ هستیم و با بهترین مربی ها کار می‌کنند.

 مهدی طارمی و سردار آزمون در خط حمله تاکنون بازیکنان چشمگیری بوده‌اند و اینطور به نظر می‌رسد که این دو نفر بار تیم را به دوش می‌کشند.
تیم به یک یا دو بازیکن خلاصه نمی ‌شود و یک تیم فوتبال متشکل از ۱۱ نفر است، مطمئن باشید هم بازیکنان عقب و هم بازیکنان هافبک وسط به مهدی و سردار توپ می‌رسانند. علیرضا جهانبخش در هربازی عملکرد فوق‌العاده‌ای دارد و گل‌های ۳ امتیازی خوبی را به نمایش می‌گذارد.

به‌ نظر من کل بازیکنان‌مان شناخته شده، بزرگ و فوق‌العاده هستند. امسال می‌توانیم ۳ تیم ملی داشته باشیم، بازیکنانی که دعوت نشده‌اند، بازیکنانی که ذخیره هستند و ۱۱ نفری که در زمین حضور دارند. کل بازیکنان حق‌شان است بازی کنند ولی در زمین فقط یازده نفر باید بازی کنند و این برمی‌گردد به تصمیم مربی. قطعاً سردار و مهدی هم در پست خودشان عالی هستند و در لیگ اروپا و روسیه می‌درخشند و من همیشه بازی‌هایشان را دنبال می‌کنم. اما در پاسخ به سوال‌تان که بار را به دوش می‌کشند باید بگویم کار تیمی است و تا به آنها توپ نرسانند نمی‌توانند گل بزنند. 

 شما خودتان مدافع راست بودید دو مسئله وجود دارد یکی عدم دعوت از وریا غفوری به تیم ملی و دیگری انتقاداتی که به صادق محرمی می‌شود. نظرتان چیست؟ 
من قبلاً هم گفته‌ام صادق محرمی در این پست عالی است و از او انتظار دارند مدافع خوبی باشد که به بهترین نحو عملکرد خوبی از خودش نشان داده است. وریا غفوری هم این اردو دعوت نشده اما فکر می‌کنم بازیکنان خیلی خوبی هستند و می‌توانند به خوبی خدمت کنند. بعد از جدا شدن من از تیم ملی شاید در این پست نزدیک ۱۱ الی ۱۲ نفر تاکنون جابجا شدند اما این دو نفر می‌توانند عملکرد فوق‌العاده‌ای داشته باشند.

 شایعاتی مبنی بر دخالت جادوگران در فوتبال شنیده می‌شود نظر شما دراین باره چیست؟
متاسفانه حرف و حدیث در مملکت‌مان زیاد است. یک لیوان آب کنارمان باشد هزاران تا تهمت می‌زنند که درون لیوان چیست! در فدراسیون چیزی ندیده‌ام اما در فوتبال‌مان اندازه موهای سرم جدوگری دیده‌ام قبلا هم گفته‌ام که زیاد دیده‌ام و با مدرک هم می‌توانم ثابت کنم.

 گفته می‌شود بعد از صعود ایران به جام جهانی باید سرمربی بزرگی هدایت تیم ملی رابه عهده بگیرد نظر شما دراین باره چیست؟
اول باید صعود کنیم به جام جهانی، صحبت در این باره زود است و باید تمام تمرکزمان رابر روی بازی ها بگذاریم و هدف همه ما قطعا صعود و پیشرفت تیم ملی است و بعد از بازی های مقدماتی راجبش صحبت می‌کنیم.

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر