تیتر امروز

۲۳ دستگاه اجرایی که مسئول جان مردم تهرانند!
آلودگی هوا و قانون هوای پاک

۲۳ دستگاه اجرایی که مسئول جان مردم تهرانند!

آلودگی هوا مشکل دیرینه تهران است. مشکلی که حالا به سایر شهر‌های ایران هم تسری یافته است. این معضل بزرگ تهران، اما محصول عمل نکردن ۲۳ دستگاه اجرایی به قانون هوای پاک است.
مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!
از میانه آتش (۱۳)

مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!

امروز و با اعلام نتایج نهایی انتخابات پارلمانی عراق روشن شد که علی رغم همه اعتراض‌ها مقتدی صدر برنده این انتخابات است. سیاستمدار مرموزی که سالهاست با چرخش‌های مداوم به سیاست ورزی مشغول است!

نقش جادوگر در صدور مجوز !

در یک اتفاق حیرت انگیز به فاصله چند ساعت تا اعلام رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا برای حذف استقلال و پرسپولیس، مجوز این دو باشگاه صادر شد تا جادویی در صدور مجوز انجام شود.

کد خبر: ۱۱۳۰۷۱
۱۴:۲۹ - ۰۹ آبان ۱۴۰۰

لیگ قهرمانان آسیا

دیدارنیوز - واقعا چه طور می شود در عرض کمتر از یک ساعت مشکل مالکیت مشترک، بدهی های خارجی و داخلی، ورود بانوان به ورزشگاه ها و سایر موارد حل شده و ناگهان کنفدراسیون فوتبال آسیا مجوز حرفه ای پرسپولیس و استقلال را صادر کند؟ اینها سوالاتی است که هواداران پرسپولیس و استقلال می پرسند و البته افکار عمومی هم به دنبال راهی برای پیدا کردن جواب این سؤالات است.

در این که باشگاه‌های ما باشگاه نیستند و فقط تیم فوتبالند هیچ شکی وجود ندارد اما واقعا اگر قرار به رایزنی و درست کردن مشکلات بود، چرا از قبل دست به کار نشدیم و چطور می شود کنفدراسیون فوتبال آسیا در عرض چند ساعت ناگهان مجوز حرفه ای ما را صادر کرده و اجازه بدهد پرسپولیس و استقلال در لیگ قهرمانان آسیا شرکت کنند؟ واقعا اگر این اتفاقاتی که در عرض این چند ساعت رخ داد نامش یک معجزه فوتبالی نیست، پس چیست.

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر