تیتر امروز

محرم و سپاهان، یک پایان تلخ؟ + فیلم

محرم و سپاهان، یک پایان تلخ؟ + فیلم

قهرمان چند دوره لیگ برتر این روزها در وضعیت بغرنجی به سر می‌برد و شکست‌های پیاپی همه را در اصفهان کلافه کرده. آیا محرم نویدکیا به آخر خط رسیده است؟

کشتی‌های اقیانوس پیما در بندر امام خمینی پهلو گرفتند

چهار فروند کشتی اقیانوس‌پیما روز یکشنبه در اسکله غلات بندر امام خمینی پهلو گرفتند. بار گندم این کشتی‌ها پس از تخلیه، یکسره به مناطق مختلف کشور حمل می‌شود.

کد خبر: ۱۱۳۰۶۶
۱۴:۱۳ - ۰۹ آبان ۱۴۰۰

کشتی‌های اقیانوس پیما در بندر امام خمینی

دیدارنیوز ـ امید جهان نژادیان مدیرکل غله و خدمات بازرگانی خوزستان گفت: این چهار کشتی حامل ۳۰۰ هزار تن گندم هستند که بار آن‌ها به تدریج پس از تخلیه، یکسره به مناطق مختلف کشور حمل می‌شود.

جهان نژادیان با بیان اینکه محموله‌های گندم و شکر خام وارداتی به سفارش شرکت مادر تخصصی بازرگانی دولتی ایران است گفت: طبق برنامه کار تخلیه گندم پس از انجام تشریفات و نظارت قانونی شامل نهاد‌هایی همچون استاندارد، قرنطینه، غذا و دارو و گمرک شروع می‌شود.

وی ادامه داد: روند واردات غلات مورد نیاز کشور، طبق برنامه تنظیمی شرکت مادر تخصصی بازرگانی دولتی ایران انجام خواهد شد.


بیشتر بخوانید: لایحه رتبه‌بندی معلمان ظرف ۴۵ روز آینده نهایی می‌شود


جهان نژادیان با بیان اینکه حدود ۳۵۰هزار تن گندم، ۱۵۰هزار تن روغن خام خوراکی و ۶۵هزار تن شکر در انبار‌های بندرامام خمینی (ره) موجود است افزود:این کالا‌های اساسی به تدریج از انبار‌های این بندر خارج، و توسط شبکه حمل و نقل ریلی و جاده‌ای به مناطق هدف حمل می‌شود.

به گفته وی هم اکنون هیچ کالای اساسی رسوبی (غلات) که ۲ ماه از زمان تخلیه آن گذشته و بدون تکلیف باشد در بندر امام خمینی (ره) وجود ندارد، چون غلات وارداتی در مدت ۱۵ تا ۲۰ روز از بندرگاه به سایر استان‌ها حمل می‌شوند.

حدود ۸۵ درصد حجم کالا‌های اساسی مورد نیاز کشور از طریق بندر امام خمینی (ره) وارد می‌شود.

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر