تیتر امروز

ابراهیم رئیسی و مشکل کسری بودجه

ابراهیم رئیسی و مشکل کسری بودجه

رئیس‌جمهور از عدم استقراض از بانک مرکزی گفت. ادعایی که با واکنش‌های زیادی روبه‌رو شد، اما در نهایت رئیس‌جمهور نگفت بدون استفاده از منابع بانک مرکزی مشکل کسری بودجه را چگونه حل کرده است.
با خودت چه کردی آقای طارمی؟

با خودت چه کردی آقای طارمی؟

با ادامه پیدا کردن روند ناکامی مهدی طارمی در باشگاه پورتو و رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا، به نظر می‌آید او نیاز مبرم به کمک از داخل ایران داشته باشد.

ورود اتوبوس‌های جدید به ناوگان تهران

مهدی چمران، رییس شورای شهر تهران از ورود اتوبوس‌های جدید به ناوگان اتوبوسرانی تهران در آستانه بازگشایی مدارس خبر داد.

کد خبر: ۱۱۳۰۶۱
۱۳:۵۵ - ۰۹ آبان ۱۴۰۰

ورود اتوبوس‌های جدید به ناوگان تهران

دیدارنیوز ـ مهدی چمران، رییس شورای شهر تهران در پایان جلسه علنی امروز شورای اسلامی شهر تهران در جمع خبرنگاران گفت: در ابتدای جلسه امروز طبق جلسات قبل اعضا تذکراتی را مطرح کردند و در ادامه دو معاون شهردار تهران یعنی معاونت خدمات شهری شهرداری و معاونت مالی شهرداری گزارشی را در ارتباط با معاونت‌های خود مطرح کردند.

وی افزود: در ادامه نیز باتوجه به تصمیم ستاد ملی کرونا و بازگشایی مدارس و دانشگاه‌ها، مدیریت شهری نیز بنا دارد تمهیداتی را در آستانه بازگشایی مراکز در حوزه حمل و نقل داشته باشد.


بیشتر بخوانید: لایحه رتبه‌بندی معلمان ظرف ۴۵ روز آینده نهایی می‌شود


رئیس شورای شهر تهران گفت: در جلسه قبل یک فوریت یک طرح در حوزه حمل و نقل و تمهیدات شهرداری تهران در آستانه بازگشایی مدارس و دانشگاه‌ها به تصویب رسید که امروز این طرح با ۱۶ بند مورد موافقت اعضای شورای شهر تهران قرار گرفت.

چمران تاکید کرد: بر اساس طرح اشاره شده شهرداری تهران تمهیداتی را در آستانه بازگشایی مدارس، دانشگاه‌ها و مراکز علمی در حوزه حمل و نقل اتخاذ خواهد کرد.

وی افزود: براساس این طرح شهرداری تهران مکلف شد اولویت‌بندی‌هایی را در حوزه حمل و نقل و ورود اتوبوس‌های جدید، نوسازی و اورهال کردن اتوبوس‌های فرسوده و واگن‌های مترو انجام دهد.

رئیس شورای شهر تهران ادامه داد: با گذشت ۷ ماه از سال ۱۴۰۰؛ ۵۲ درصد از بودجه در حوزه حمل و نقل محقق شده که نگرانی‌هایی در ارتباط با عدم تحقق این بودجه در آینده وجود دارد؛ اما با این همه شرایط شهرداری در بازگشایی مدارس و مراکز علمی تمهیداتی را در حوزه حمل و نقل اتخاذ خواهد کرد.

منبع: ایسنا
برچسب ها: اتوبوسرانی
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر