تیتر امروز

ابراهیم رئیسی و مشکل کسری بودجه

ابراهیم رئیسی و مشکل کسری بودجه

رئیس‌جمهور از عدم استقراض از بانک مرکزی گفت. ادعایی که با واکنش‌های زیادی روبه‌رو شد، اما در نهایت رئیس‌جمهور نگفت بدون استفاده از منابع بانک مرکزی مشکل کسری بودجه را چگونه حل کرده است.
با خودت چه کردی آقای طارمی؟

با خودت چه کردی آقای طارمی؟

با ادامه پیدا کردن روند ناکامی مهدی طارمی در باشگاه پورتو و رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا، به نظر می‌آید او نیاز مبرم به کمک از داخل ایران داشته باشد.

فروشنده ماریجوانا در اینستاگرام، دستگیر شد

سرهنگ عبدالوهاب حسنوند، رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت از دستگیری فردی خبر داد که در فضای مجازی گل و ماریجوانا می‌فروخت.

کد خبر: ۱۱۳۰۵۸
۱۳:۴۳ - ۰۹ آبان ۱۴۰۰

دستگیری فروشنده ماریجوانا

دیدارنیوز ـ سرهنگ عبدالوهاب حسنوند، رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ اظهار کرد: با انجام رصد‌های شبانه‌روزی و پیگیری‌های صورت‌گرفته توسط ماموران دایره فتا پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت، مشخص شد یکی از سوداگران مرگ شمال پایتخت اقدام به تبلیغ و فروش مواد مخدر روانگردان در یکی از شبکه‌های اجتماعی می‌کند.

وی افزود: به دنبال این موضوع کارکنان دایره مبارزه با جرائم سایبری پلیس مبارزه با مواد مخدر فاتب با همکاری ماموران اطلاعاتی و عملیاتی پایگاه دوم موفق شدند مخفیگاه متهم را در یکی از محلات شمال پایتخت شناسایی کنند.

سرهنگ حسنوند تصریح کرد: پس از شناسایی مخفیگاه متهم، موضوع به مقام قضایی منعکس و دستور دستگیری وی صادر شد. در ادامه، تیم‌های عملیاتی این پلیس ضمن هماهنگی قضایی پس از چندین ساعت تعقیب و مراقبت نامحسوس موفق شدند در اقدامی غافلگیرانه متهم را در مخفیگاهش دستگیر و در بازرسی از محل بیش از ۵۰۰ گرم گل و ماریجوانا کشف کنند.


بیشتر بخوانید: لایحه رتبه‌بندی معلمان ظرف ۴۵ روز آینده نهایی می‌شود


وی افزود: متهم به همراه مواد مکشوفه به مقر پلیس منتقل و پس از تکمیل پرونده به مقام قضایی ارجاع داده شد.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت بیان کرد: شهروندان در صورت مشاهده سایت‌های فروش مواد مخدر می‌توانند از طریق تماس با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ تهران بزرگ، مرکز دریافت گزارش‌های مردمی پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران به شماره ۶۳۹۸۴۶۱۸ یا با مراجعه به دایره فتا پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت واقع در خیابان وحدت اسلامی، بعد از چهارراه مولوی جنب پلیس آگاهی تهران بزرگ گزارش‌های خود را با کارشناسان ما در میان بگذارند.

برچسب ها: مواد مخدر
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر