تیتر امروز

آبله میمون جای کرونا را می‌گیرد؟
برگشت ویروس آفریقایی بعد از کووید ۱۹

آبله میمون جای کرونا را می‌گیرد؟

تب، سردرد، درد عضلانی و خستگی نشانه‌های ابتلا به آبله میمونی است، محققان می‌گویند خطر جدی ندارد، اما شیوع احتمالی آن بعد از کرونا جامعه پزشکی دنیا را نگران کرده است.
کاهش غبار از روز چهارشنبه
طوفان در عراق؛ ریزگرد در ایران

کاهش غبار از روز چهارشنبه

برداشت بی رویه از آب‌های سطحی و سدسازی در ایران و کشور‌های همسایه به ویژه عراق و ترکیه سبب شده منطقه میزبان پدیده‌ای به نام ریزگرد باشد که هر سال شدت آن بیشتر هم می‌شود.
کیفیت شرایط کودک در گروی وضعیت خانواده
به مناسبت روز خانواده

کیفیت شرایط کودک در گروی وضعیت خانواده

خانواده اصلی‌ترین نهاد اجتماعی که هر انسانی نیاز به داشتن  و حضور بدون شرط آن را دارد و حتی در اهمیت این روز مجمع جهانی سازمان‌ملل بر اساس قطعنامه شماره ۲۳۷/۴۷ که در تاریخ ۲۰ سپتامبر سال ۱۹۹۳...

فروشنده ماریجوانا در اینستاگرام، دستگیر شد

سرهنگ عبدالوهاب حسنوند، رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت از دستگیری فردی خبر داد که در فضای مجازی گل و ماریجوانا می‌فروخت.

کد خبر: ۱۱۳۰۵۸
۱۳:۴۳ - ۰۹ آبان ۱۴۰۰

دستگیری فروشنده ماریجوانا

دیدارنیوز ـ سرهنگ عبدالوهاب حسنوند، رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ اظهار کرد: با انجام رصد‌های شبانه‌روزی و پیگیری‌های صورت‌گرفته توسط ماموران دایره فتا پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت، مشخص شد یکی از سوداگران مرگ شمال پایتخت اقدام به تبلیغ و فروش مواد مخدر روانگردان در یکی از شبکه‌های اجتماعی می‌کند.

وی افزود: به دنبال این موضوع کارکنان دایره مبارزه با جرائم سایبری پلیس مبارزه با مواد مخدر فاتب با همکاری ماموران اطلاعاتی و عملیاتی پایگاه دوم موفق شدند مخفیگاه متهم را در یکی از محلات شمال پایتخت شناسایی کنند.

سرهنگ حسنوند تصریح کرد: پس از شناسایی مخفیگاه متهم، موضوع به مقام قضایی منعکس و دستور دستگیری وی صادر شد. در ادامه، تیم‌های عملیاتی این پلیس ضمن هماهنگی قضایی پس از چندین ساعت تعقیب و مراقبت نامحسوس موفق شدند در اقدامی غافلگیرانه متهم را در مخفیگاهش دستگیر و در بازرسی از محل بیش از ۵۰۰ گرم گل و ماریجوانا کشف کنند.


بیشتر بخوانید: لایحه رتبه‌بندی معلمان ظرف ۴۵ روز آینده نهایی می‌شود


وی افزود: متهم به همراه مواد مکشوفه به مقر پلیس منتقل و پس از تکمیل پرونده به مقام قضایی ارجاع داده شد.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت بیان کرد: شهروندان در صورت مشاهده سایت‌های فروش مواد مخدر می‌توانند از طریق تماس با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ تهران بزرگ، مرکز دریافت گزارش‌های مردمی پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران به شماره ۶۳۹۸۴۶۱۸ یا با مراجعه به دایره فتا پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت واقع در خیابان وحدت اسلامی، بعد از چهارراه مولوی جنب پلیس آگاهی تهران بزرگ گزارش‌های خود را با کارشناسان ما در میان بگذارند.

برچسب ها: مواد مخدر
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی