تیتر امروز

ترکیه و امارات اختلافات را کنار می‌گذارند؛ ورق‌های جدید اردوغان در انتخابات ۲۰۲۳!
از سعدآباد تا توپکاپی (۳۰) + فایل صوتی

ترکیه و امارات اختلافات را کنار می‌گذارند؛ ورق‌های جدید اردوغان در انتخابات ۲۰۲۳!

سالهاست که روابط ترکیه و امارات چندان مساعد نبوده است. با این حال دولت اردوغان حالا سیاست‌هایش را در قبال امارات تغییر داده است. تغییری که به نظر برای هر دو طرف پرسود است!

استقلال ۱ - تراکتور صفر؛ نغمه ۹ امتیازی گیتار!

آبی‌های تهران با برتری نسبی از سد تراکتور عبور کردند و ضمن تداوم حضور در بالای جدول، پس از گذشت ۱۴ فصل موفق شدند در هر سه هفته نخست به پیروزی دست پیدا کنند.

کد خبر: ۱۱۲۹۹۶
۲۱:۳۷ - ۰۸ آبان ۱۴۰۰

استقلال ۱ - تراکتور صفر؛ نغمه ۹ امتیازی گیتار!

دیدارنیوز: در حساس‌ترین دیدار هفته سوم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران، استقلال و تراکتور در استادیوم آزادی به مصاف هم رفتند که این دیدار برخلاف انتظارات خیلی دیدنی از آب درنیامد و استقلال موفق به لطف تک گل ارسلان مطهری از سد میهمان خود عبور کرده و سومین پیروزی متوالی را به دست بیاورد.

دو تیم در نیمه نخست یک بازی فیزیکی و کم موقعیت را انجام دادند. در ۴۵ دقیقه نخست تراکتور با ضربه برگردان پیمان بابایی و استقلال نیز با شوت‌های وریا غفوری و حسین زاده می‌توانست به گل نخست بازی دست پیدا کند، اما این اتفاق رخ نداد تا نیمه اول بدون گل به پایان برسد.

نیمه دوم نیز با یک تغییر آغاز شد. جایی که ارسلان مطهری به جای روزبه چشمی به میدان آمد و این بازیکن در اولین فرصتی که به دست آورد، دروازه حریف را باز کرد. ارسال مهدی پور به روی دروازه با تأثیرگذاری سیاوش یزدانی همراه شد و ارسلان مطهری در دهانه دروازه با ضربه سری دیدنی دروازه اخباری را باز کرد تا استقلال از حریف خود پیش بیفتد.

در ادامه و در حالیکه تراکتور برای گل تساوی فشار می‌آورد، این استقلال بود که توسط وریا غفوری صاحب یک خطای پنالتی شد که کاپیتان آبی‌ها پشت این توپ ایستاد، اما ضربه چیپ این بازیکن به تیر دروازه برخورد کرد و در برگشت نیز نیک نفس نتوانست دروازه خالی را باز کند.

در حالیکه انتظار می‌رفت تراکتوری‌ها برای زدن گل تساوی با تمام توان به سمت دروازه استقلالی‌ها هجوم بیاورند، اما شاگردان کریمی در ادامه بازی موقعیت خاصی به روی دروازه حسینی خلق نکردند و خط دفاعی استقلال در روزی که بی نقص بود مانع از خلق موقعیت توسط تراکتور شد و این بازی به سود آبی‌های پایتخت به پایان رسید.

استقلال با این پیروزی، پس از ۱۴ فصل موفق شد در هر ۳ هفته ابتدایی لیگ به پیروزی برسد. طلسمی که فرهاد مجیدی به آن پایان داد تا آبی‌های پایتخت نشان دهند امسال قصد ندارند به راحتی امتیاز از دست دهند و یکی از مدعیان اصلی قهرمانی محسوب می‌شوند.

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر