تیتر امروز

مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!
از میانه آتش (۱۳)

مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!

امروز و با اعلام نتایج نهایی انتخابات پارلمانی عراق روشن شد که علی رغم همه اعتراض‌ها مقتدی صدر برنده این انتخابات است. سیاستمدار مرموزی که سالهاست با چرخش‌های مداوم به سیاست ورزی مشغول است!

کشف محموله ۴۰ میلیاردی بلور قاچاق در جنوب تهران

سرهنگ علی ولی‌پورگودرزی، رییس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از کشف محموله قاچاق ۱۴۶هزار انواع بلوریجات در جنوب پایتخت خبر داد.

کد خبر: ۱۱۲۹۷۵
۱۵:۲۳ - ۰۸ آبان ۱۴۰۰

کشف محموله  بلور قاچاق در جنوب تهران

دیدارنیوز ـ سرهنگ علی ولی‌پورگودرزی، رییس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ دراین‌باره گفت:‌ مدتی قبل ماموران پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از قاچاق یک محموله شیشه و بلور به تهران با خبر شده و رسیدگی به موضوع را در دستور کار خود قرار دادند که در جریان آن مشخص شد گزارش واصله صحت دارد. در همین راستا هماهنگی با مقام قضایی انجام و مجوز‌های لازم برای انجام عملیات اخذ شد.

وی با اشاره به رد زنی محموله قاچاق در تهران گفت:‌ماموران با شناسایی محل تخلیه این بار قاچاق اقدام به حضور در محل در کمربندی دوم تهران کرده و در طی عملیاتی این بار قاچاق را را کشف و ضبط کردند.

رییس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ با بیان اینکه در بازرسی انجام شده بیش از ۱۴۶ هزار عدد انواع بلوریجات قاچاق کشف و ضبط شد، گفت:‌در جریان بررسی‌ها مشخص شد که اقلام مکشوفه هیچگونه اسناد ثبت و پذیرش در سامانه انبار‌ها را نیز ندارند و بارنامه آن نیز مربوط به لوازم شوینده است. همچنین استاد گمرکی ارائه شده از نظر زمانی دارای مغایرت و مربوط به سال‌های قبل بود.

وی با بیان اینکه این اقلام قاچاق از کشور امارات بارگیری شده بود، گفت: کارشناسان ارزش ریالی اقلام کشف شده را بالغ بر چهل میلیارد ریال برآورد کردند.

منبع: ایسنا
برچسب ها: پلیس پایتخت
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر