تیتر امروز

محرم و سپاهان، یک پایان تلخ؟ + فیلم

محرم و سپاهان، یک پایان تلخ؟ + فیلم

قهرمان چند دوره لیگ برتر این روزها در وضعیت بغرنجی به سر می‌برد و شکست‌های پیاپی همه را در اصفهان کلافه کرده. آیا محرم نویدکیا به آخر خط رسیده است؟

افزایش قیمت نفت ادامه دارد

با پیش‌بینی اینکه اوپک پلاس، همچنان روند کنونی افزایش محدود قیمت نفت ادامه خواهد یافت، قیمت نفت در آخرین روز کاری بازار‌های جهانی به ۸۴.۳۸ دلار در هر بشکه رسید.

کد خبر: ۱۱۲۹۷۴
۱۵:۱۸ - ۰۸ آبان ۱۴۰۰

نفت گران شد

دیدارنیوز ـ به نقل از رویترز، با پیش بینی اینکه کشور‌های عضو اوپک و هم پیمانانشان موسوم به اوپک پلاس، همچنان به روند کنونی افزایش محدود نفت ادامه خواهند داد، قیمت نفت در آخرین روز کاری بازار‌های جهانی افزایش یافت.

با این حال، متوسط قیمت نفت برنت و نفت خام آمریکا طی هفته گذشته پس از اینکه در روز دوشنبه به بالاترین رقم در چند سال گذشته رسیدند، کاهش یافت.

هر بشکه نفت برنت با ۶ سنت افزایش ۸۴.۳۸ دلار فروخته شد درحالی که نفت خام آمریکا با ۷۶ سنت افزایش ۸۳.۵۷ دلار معامله شد.

جان کیلداف، تحلیلگر بازار گفت: «درحالی که احتمال دارد، نفت بیشتری از ایران به بازار وارد شود، به نظر می‌رسد که اوپک پلاس تولید خود را بیش از این افزایش ندهد.»

از چهارشنبه گذشته قیمت‌ها پس از انتشار گزارش افزایش ذخایر نفت خام آمریکا به میزان ۴.۳ میلیون بشکه تحت فشار قرار گرفت.

ایران اعلام کرده است، مذاکرات در مورد توافق هسته‌ای از پایان نوامبر آغاز خواهد شد و این به این معناست که یک گام به افزایش صادرات نفت نزدیک‌تر شده‌ایم.

قیمت نفت خام با بهبود وضعیت اقتصادی کشور‌ها از بحران کرونا، افزایش یافت، اما قیمت‌ها هفته گذشته در مسیر کاهش قرار گرفتند، به طوری که نفت برنت اولین کاهش هفتگی در دو ماه گذشته را ثبت کرد.

منبع: اینتر آذ
برچسب ها: قیمت نفت
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر