تیتر امروز

اومیکرون احتمالا واکسن‌گریز است؛ اما واکسن بزنید!
توصیه مردانی به مردم:

اومیکرون احتمالا واکسن‌گریز است؛ اما واکسن بزنید!

اومیکرون لرزه بر اندام جهان انداخته است. همه از بازگشت موج‌های مرگ و قرنطینه‌های طولانی هراسان هستند، در این شرایط توصیه مسعود مردانی ویروس شناس و متخصص بیماری‌های عفونی به مردم باز هم واکسن...
آنگلا مرکل؛ صدراعظم دنیای آزاد

آنگلا مرکل؛ صدراعظم دنیای آزاد

آنگلا مرکل به مدت ۱۶ سال صدراعظم آلمان بود؛ وی جزء معدود سیاستمدارانی است که هر چه بیشتر بر مسند صدارت بود بر میزان محبوبیتش افزوده شد. تصور آلمان بدون مرکل مانند پاریس بدون برج ایفل است.

سردار آزمون دادگاهی می‌شود!

سردار آزمون که این روزها حسابی برای تیمش گلزنی می‌کند حالا از روسیه خبر رسیده این مهاجم ملی پوش زنیت به دلیل مسائل خانوادگی دادگاهی خواهد شد.

کد خبر: ۱۱۲۹۶۳
۱۴:۲۲ - ۰۸ آبان ۱۴۰۰

دادگاهی شدن سردار ازمون

دیدارنیوز - سردار آزمون، مهاجم ایرانی تیم زنیت سنت پترزبورگ که عملکرد خوبش در ترکیب این تیم در هفته‌های اخیر باعث شده مورد تمجید و توجه رسانه‌های داخلی و خارجی قرار بگیرد، در زندگی شخصی خودش درگیر یک چالش و دردسر بزرگ شده است و باید برای رسیدگی به آن در دادگاه حاضر شود.

سایت اسپورت اکسپرس روسیه در خبری عجیب مدعی شد سردار آزمون دچار دردسر بزرگی در این کشور شده است و باید روز ۸ دسامبر (۱۷ آذر) در دادگاه حاضر شود.

این دردسر مربوط به زندگی شخصی آزمون است. به نوشته این سایت، مدیربرنامه آزمون این حواشی را شایعه دانسته، اما «دیمیتریف» که یک وکیل در روسیه است تأکید کرده است که این پرونده یک دردسر بزرگ برای سردار آزمون است و به همین دلیل کار او به دادگاه کشیده شده است.

البته به گفته دیمیتریف، وی به دنبال توافق و تفاهم با سردار آزمون است تا کار به دادگاه کشیده نشود، اما ممکن است در نهایت دادگاه درباره این پرونده جنجالی و خبرساز رأی بدهد.

منبع: ایلنا
برچسب ها: سردار آزمون
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر