تیتر امروز

اومیکرون احتمالا واکسن‌گریز است؛ اما واکسن بزنید!
توصیه مردانی به مردم:

اومیکرون احتمالا واکسن‌گریز است؛ اما واکسن بزنید!

اومیکرون لرزه بر اندام جهان انداخته است. همه از بازگشت موج‌های مرگ و قرنطینه‌های طولانی هراسان هستند، در این شرایط توصیه مسعود مردانی ویروس شناس و متخصص بیماری‌های عفونی به مردم باز هم واکسن...
آنگلا مرکل؛ صدراعظم دنیای آزاد

آنگلا مرکل؛ صدراعظم دنیای آزاد

آنگلا مرکل به مدت ۱۶ سال صدراعظم آلمان بود؛ وی جزء معدود سیاستمدارانی است که هر چه بیشتر بر مسند صدارت بود بر میزان محبوبیتش افزوده شد. تصور آلمان بدون مرکل مانند پاریس بدون برج ایفل است.

VAR برای بازی با ایران به لبنان رسید

تیم ملی لبنان که قرار است در آخرین دیدار دور رفت مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر با ایران دیدار کند، تکنولوژی داوری ویدویی را وارد کرد تا برای اولین بار برای بازی با ایران آن را استفاده کند.

کد خبر: ۱۱۲۹۶۰
۱۴:۰۸ - ۰۸ آبان ۱۴۰۰

تکنولوژی داوری ویدویی بازی ایران با لبنان

دیدارنیوز - سایت «ال اف جی» لبنان خبر داد تجهیزات کمک داور ویدئویی (VAR) به ورزشگاه صیدا رسید تا برای اولین بار این تکنولوژی در فوتبال لبنان استفاده شود.

فدراسیون فوتبال لبنان با یک شرکتی خارجی قرار بست تا VAR را در ورزشگاه صیدا نصب کنند و برای بازی با ایران در انتخابی جام جهانی برای اولین بار این تکنولوژی در فوتبال لبنان استفاده خواهد شد.

دیدار شاگردان اسکوچیچ با لبنان در تاریخ ۲۰ آبان در ورزشگاه صیدا برگزار می‌شود. تیم ملی تاکنون با کسب ۱۰ امتیاز صدرنشین گروه اول مسابقات انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ است.

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر