تیتر امروز

مشکل طارمی با اسکوچیچ درون خانوادگی است

سرپرست تیم ملی فوتبال ایران اعلام کرد مشکل طارمی با اسکوچیچ درون خانوادگی است و به زودی حل خواهد شد.

کد خبر: ۱۱۲۹۵۴
۱۳:۴۷ - ۰۸ آبان ۱۴۰۰

دعوای اسکوچیج با طارمی

دیدارنیوز - تیم ملی فوتبال ایران که با ۱۰ امتیاز در صدر جدول گروه اول مقدماتی جام جهانی حضور دارد روز‌های ۲۰ و ۲۵ آبان ماه باید مقابل لبنان و سوریه به میدان برود؛ هر دو دیدار در خارج از خانه خواهند بود و مجتبی خورشیدی، سرپرست تیم ملی فوتبال در حاشیه مراسم نکوداشت روز مربی در گفتگو با خبرنگاران آخرین وضعیت تیم را در آستانه این دو دیدار تشریح کرد:

ما از شنبه اردوی خودمان را شروع می‌کنیم. بچه‌ها با حضور در اردو تست خواهند داد و انشالله بعد از مشخص شدن نتیجه تست روز یکشنبه راهی لبنان خواهیم شد.

ما یک مقدار برای این سفر مشکلاتی داریم. به لحاظ پروازی یکسری مشکلات هست که در حال رفع آن هستیم و خود آقای عزیزی خادم شخصا برای حل مشکل دست به کار شده اند که انشالله حل شود، چون ما دو بازی بیرون از خانه داریم. ترانسفر بازیکنان در این شرایط یکی از معضلات ماست. از اینجا باید برویم لبنان از آنجا راهی شهر امان اردن شویم و دوباره برگردیم؛ این‌ها یک مقدار کار را سخت می‌کند. برخی از لژیونرهایمان هم همان جا در لبنان به ما اضافه خواهند داشت.

خورشیدی در مورد حواشی اخیر در خصوص اسکوچیچ و طارمی گفت: حل می‌شود! این‌ها مسائل درون خانوادگی تیم است و مشکلی ندارد و انشالله رفع می‌شود.

تا چند روز پیش در هاله‌ای از ابهام بود که فدراسیون فوتبال لبنان مجوز میزبانی را بگیرد. AFC با توجه به مشکلات و درگیری‌هایی که در لبنان بود در حال بررسی بود. ولی حالا به هر دلیل میزبانی را دادند و چیزی که قطعی است این است که می‌گویند ۶۰ درصد از ورزشگاه پر می‌شود. ورزشگاه هم در شهر صیدا است که یک مقدار با بیروت فاصله دارد. در هر صورت تابع تصمیمات AFC هستیم و، چون آن‌ها تشخیص دادند که می‌شود آنجا بازی شود ما هم می‌رویم و بازی می‌کنیم.

منبع: ورزش 3
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر