تیتر امروز

ابراهیم رئیسی و مشکل کسری بودجه

ابراهیم رئیسی و مشکل کسری بودجه

رئیس‌جمهور از عدم استقراض از بانک مرکزی گفت. ادعایی که با واکنش‌های زیادی روبه‌رو شد، اما در نهایت رئیس‌جمهور نگفت بدون استفاده از منابع بانک مرکزی مشکل کسری بودجه را چگونه حل کرده است.
با خودت چه کردی آقای طارمی؟

با خودت چه کردی آقای طارمی؟

با ادامه پیدا کردن روند ناکامی مهدی طارمی در باشگاه پورتو و رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا، به نظر می‌آید او نیاز مبرم به کمک از داخل ایران داشته باشد.

السد مانع ژاوی به بارسلونا می‌شود؟!

پس از آنکه اعلام شد ژاوی تنها گزینه جدی مدیران بارسلونا برای هدایت تیمشان است، اما مدیران السد اعلام کردند ژاوی قرارداد ۲ ساله دارد و به فکر موفقیت تیم السد است.

کد خبر: ۱۱۲۹۲۲
۱۱:۱۶ - ۰۸ آبان ۱۴۰۰

حضور مبهم ژاوی در بارسلونا

دیدارنیوز - در حالی که بسیاری از رسانه‌ها مدعی شده‌اند ژاوی اسطوره باشگاه بارسلونا به زودی به صورت رسمی سرمربی کاتالان‌ها خواهد شد، باشگاه السد قطر اطلاعیه‌ای منتشر کرد که ماجرا را پیچیده‌تر می‌کند.

باشگاه السد نوشت: «در پاسخ به آنچه اخیراً منتشر شده، مدیریت السد مجدداً تأکید می‌کند که ژاوی برای ۲ سال دیگر با باشگاه قرارداد دارد و کاملاً روی مسابقات آینده تیم متمرکز است تا صدر جدول لیگ را حفظ و از عنوان قهرمانی دفاع کند.»

گفته می‌شود مدیران باشگاه بارسلونا برای جلب رضایت باشگاه السد راهی قطر شده‌اند، اما این واکنش قطری‌ها شاید باعث شود باز هم بازگشت ژاوی به تأخیر بیفتد و فعلاً سرمربی دیگری جانشین رونالد کومان شود.

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر