تیتر امروز

۲۳ دستگاه اجرایی که مسئول جان مردم تهرانند!
آلودگی هوا و قانون هوای پاک

۲۳ دستگاه اجرایی که مسئول جان مردم تهرانند!

آلودگی هوا مشکل دیرینه تهران است. مشکلی که حالا به سایر شهر‌های ایران هم تسری یافته است. این معضل بزرگ تهران، اما محصول عمل نکردن ۲۳ دستگاه اجرایی به قانون هوای پاک است.
مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!
از میانه آتش (۱۳)

مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!

امروز و با اعلام نتایج نهایی انتخابات پارلمانی عراق روشن شد که علی رغم همه اعتراض‌ها مقتدی صدر برنده این انتخابات است. سیاستمدار مرموزی که سالهاست با چرخش‌های مداوم به سیاست ورزی مشغول است!

اسرائیل، عربستان، مصر و امارات به دنبال جام جهانی ۲۰۳۰

پس از دیدار رئیس فدراسیون فوتبال جهانی فیفا با نخست وزیر اسرائیل حالا کشور اسرائیل به همراه امارات، عربستان و مصر به دنبال کسب میزبانی جام جهانی ۲۰۳۰ هستند.

کد خبر: ۱۱۲۹۱۵
۱۰:۴۶ - ۰۸ آبان ۱۴۰۰

درخواست اسرائیل برای میزبانی 2030 جام جهانی

دیدارنیوز - جانی اینفانتینو، رییس فیفا در نظر دارد جام جهانی ۲۰۳۰ که حدودا ۹ سال دیگر برگزار خواهد شد، به صورت مشترک میان چند کشور برگزار شود و صرفا در یک کشور متمرکز نباشد. در همین راستا کشور‌های زیادی در حال رقابت هستند تا میزبانی مهم‌ترین تورنمنت فوتبال ملی را در سال ۲۰۳۰ به دست آورند.

چند هفته پیش بود که جانی اینفانتینو در سفر به اورشلیم و دیدار با نفتالی بنت، نخست وزیر رژیم تل آویو ایده میزبانی مشترک اسرائیل با کشور‌های عربی برای جام جهانی ۲۰۳۰ را مطرح کرد و حالا این فرضیه در حال جدی شدن است. به گزارش Uri Levy خبرنگار حوزه فوتبال خاورمیانه، رژیم تل آویو به صورت جدی میزبانی جام جهانی ۲۰۳۰ را بررسی می‌کند.

آن‌ها به همراه کشور‌های عربستان سعودی، مصر و امارات متحده عربی پیشنهادی برای میزبانی مشترک جام جهانی ۲۰۳۰ به فیفا ارسال می‌کنند و صحبت‌ها از همین حالا با فیفا در راستای این موضوع شروع شده است. البته این چهار کشور برای کسب میزبانی جام جهانی ۲۰۳۰ کار آسانی نخواهند داشت. انگلیس و جمهوری ایرلند به همراه آرژانتین و اروگوئه، دیگر کشور‌هایی هستند که شانس خوبی برای میزبانی جام جهانی ۲۰۳۰ دارند، به خصوص این که اولین دوره جام جهانی فوتبال در سال ۱۹۳۰ در اروگوئه برگزار شد و در صدمین سالگرد برگزاری جام جهانی، ممکن است بازهم این مسابقات در اروگوئه برگزار شود.

منبع: طرفداری
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی : ۰
غیر قابل انتشار : ۰
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۲:۴۲ - ۱۴۰۰/۰۸/۱۰
0
0
خخخخخخخخ
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۲:۴۲ - ۱۴۰۰/۰۸/۱۰
0
0
خخخخخخخخ
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر