تیتر امروز

محرم و سپاهان، یک پایان تلخ؟ + فیلم

محرم و سپاهان، یک پایان تلخ؟ + فیلم

قهرمان چند دوره لیگ برتر این روزها در وضعیت بغرنجی به سر می‌برد و شکست‌های پیاپی همه را در اصفهان کلافه کرده. آیا محرم نویدکیا به آخر خط رسیده است؟

شوک غیرمنتظره برانکو به تیم ملی عمان؛ باید ببریم، وگرنه استعفا می‌دهم!

برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم فوتبال عمان از احتمال کناره گیری خود از هدایت این تیم خبر داد. او به روزنامه FiveStars گفته «اگر نتوانم در بازی بعدی مقابل چین به پیروزی برسم، استعفا خواهم کرد و دیگر سرمربی تیم عمان نخواهم بود. تمام مسئولیت را بر عهده خواهم گرفت.»

کد خبر: ۱۱۲۸۷۴
۱۱:۳۳ - ۰۷ آبان ۱۴۰۰

شوک غیرمنتظره برانکو به تیم ملی عمان

دیدارنیوز ـ برانکو ایوانکوویچ سرمربی سابق پرسپولیس و تیم ملی ایران در مقدماتی جام جهانی شروع بسیار امیدوار کننده‌ای داشت. عمان تیم تحت هدایت او موفق شد در اولین بازی ژاپن را در خانه این تیم شکست دهد، اما بعد از این پیروزی روند امتیازگیری عمان ناامیدکننده بود. حالا برانکو خبر داده در صورت نتیجه نگرفتن در بازی بعدی استعفا خواهد داد.

روزنامه FiveStars به نقل از برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم فوتبال عمان نوشت: اگر نتوانم در بازی بعدی مقابل چین به پیروزی برسم، استعفا خواهم کرد و دیگر سرمربی تیم عمان نخواهم بود. تمام مسئولیت را بر عهده خواهم گرفت.

او در پایان گفت: زمانی که حاضر شدم سرمربی تیم عمان شوم، یک آرزو و هدف داشتم و آن هم ورود به جام جهانی بود. مطمئنم که آسان نیست. من برای آماده کردن تیم برنامه دارم. ما سخت کار خواهیم کرد تا مطمئن شویم به هدف خود می‌رسیم.

برچسب ها: فوتبال
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر