تیتر امروز

ابراهیم رئیسی و مشکل کسری بودجه

ابراهیم رئیسی و مشکل کسری بودجه

رئیس‌جمهور از عدم استقراض از بانک مرکزی گفت. ادعایی که با واکنش‌های زیادی روبه‌رو شد، اما در نهایت رئیس‌جمهور نگفت بدون استفاده از منابع بانک مرکزی مشکل کسری بودجه را چگونه حل کرده است.
با خودت چه کردی آقای طارمی؟

با خودت چه کردی آقای طارمی؟

با ادامه پیدا کردن روند ناکامی مهدی طارمی در باشگاه پورتو و رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا، به نظر می‌آید او نیاز مبرم به کمک از داخل ایران داشته باشد.

پرسپولیس۲ ـ نساجی۱؛ دبل عبدی برای پله سوم!

پرسپولیس در یک بازی بسیار نفس‌گیر، فیزیکی و پربرخورد توانست با دبل مهدی عبدی پیروز اولین مسابقه خانگی فصل جدید شود.

کد خبر: ۱۱۲۸۱۹
۲۰:۱۸ - ۰۵ آبان ۱۴۰۰

پرسپولیس۲ ـ نساجی۱

 

دیدارنیوز: امشب در چارچوب هفته دوم رقابت‌های لیگ برتر یکی از نفس‌گیرترین مسابقات این هفته میان پرسپولیس و نساجی برگزار شد که در نهایت پرسپولیس توانست اولین سه امتیاز خانگی فصل را به دست آورده و پس از سپاهان، گل گهر و استقلال به چهارمین تیم شش امتیازی جدول تبدیل شود.

سرخ‌ها در این بازی پربرخورد در اواخر نیمه اول با گل مهدی عبدی پیش افتادند اما با شروع نیمه دوم با ضربه سر کریم اسلامی غافلگیر شده و دروازه خود را باز شده دیدند. پس از مساوی شدن بازی حملات پرسپولیس بیشتر شد و در یک حرکت ترکیبی عالی بازهم مهدی عبدی موفق به گل‌زنی شد. تلاش نساجی برای مساوی کردن بازی در دقایق باقی مانده ستودنی بود که باعث جذابیت بالای این بازی تا ثانیه‌های پایانی شد.

پرسپولیس در پایان این بازی توانست با کسب شش امتیاز تا رده سوم جدول بالا بیاید و بالای سر استقلال بایستد. پرسپولیس و استقلال از نظر امتیاز و تفاضل با هم برابر هستند و به نظر می‌آید رقابت دو تیم از همین هفته‌های نخست آغاز شده و شدت گرفته است.

پرسپولیس۲ ـ نساجی۱

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر