تیتر امروز

درباره دربی پرهیاهو؛ سنگی بر گوری!

درباره دربی پرهیاهو؛ سنگی بر گوری!

دربی ۹۷ همان چیزی بود که باید باشد. هیاهوی بسیار برای هیچ. سنگی بر گور فوتبالی که به هیاهو و جنجال تقلیل یافته است. خالی از هر دانش و تدبیر و زیبایی‌ای؛ مثل تقدیر این روز‌های جامعه ایران!
«فیروز» تنها امید برای نجات یوز ایرانی
چهارم دسامبر؛ روزی برای تیزپاترین گربه سان جهان

«فیروز» تنها امید برای نجات یوز ایرانی

تلاش برای نجات یوز ایرانی از انقراض ادامه دارد، اما انگار هر بار به در بسته می‌خورد. بعد از ناکامی بزرگ در پروژه عشق «کوشکی» و «دلبر»، حالا فیروز یک یوز نر ۱۱ ساله تنها امید برای نجات یوز ایرانی...

نشریه اسپورت قطر: رودریگو تاباتا در راه استقلال است

نشریه اسپورت قطر در خبری عجیب از استقلالی شدن رودریگو تاباتا خبر داد. تاباتا در حال حاضر بازیکن تیم السد قطر است و در ۴۳ بازی ۲۷ گل برای این تیم به ثمر رسانده است.

کد خبر: ۱۱۲۷۹۴
۱۵:۰۷ - ۰۵ آبان ۱۴۰۰

تاباتا استقلال

دیدارنیوز: نشریه اسپورت قطر از استقلالی شدن رودریگو تاباتا خبر داد.

 رودریگو تاباتا بازیکنی است که بخش عمده‌ای از فوتبالش را در لیگ قطر پشت سر گذاشته و در تیم‌هایی زیادی در این کشور بازی کرده است.

در اتفاقی عجیب، اما امروز رسانه اسپورت قطر مدعی شد تاباتای ۴۰ ساله مورد توجه باشگاه استقلال قرار گرفته و آبی‌ها برای تقویت خط هافبک خود به دنبال جذب او هستند. همچنین این نشریه مدعی شد احتمال این انتقال بسیار زیاد است.

تاباتا استقلال

این بازیکن تاکنون در ۴۳ بازی برای السد به میدان رفته و موفق به زدن ۲۷ گل شده است، آماری که برای یک هافبک هجومی فوق العاده به نظر می‌رسد.


بیشتر بخوانید: رودی ژوستد مهاجم جدید استقلال کیست؟


اما تمایل استقلال برای جذب او از این نظر عجیب است که این بازیکن ۴۰ سال سن دارد و آبی‌ها نمی‌توانند برای طولانی مدت روی حضور او حساب کنند.

منبع: طرفداری
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر