تیتر امروز

اومیکرون احتمالا واکسن‌گریز است؛ اما واکسن بزنید!
توصیه مردانی به مردم:

اومیکرون احتمالا واکسن‌گریز است؛ اما واکسن بزنید!

اومیکرون لرزه بر اندام جهان انداخته است. همه از بازگشت موج‌های مرگ و قرنطینه‌های طولانی هراسان هستند، در این شرایط توصیه مسعود مردانی ویروس شناس و متخصص بیماری‌های عفونی به مردم باز هم واکسن...
آنگلا مرکل؛ صدراعظم دنیای آزاد

آنگلا مرکل؛ صدراعظم دنیای آزاد

آنگلا مرکل به مدت ۱۶ سال صدراعظم آلمان بود؛ وی جزء معدود سیاستمدارانی است که هر چه بیشتر بر مسند صدارت بود بر میزان محبوبیتش افزوده شد. تصور آلمان بدون مرکل مانند پاریس بدون برج ایفل است.

واکنش همسر مهدی قائدی به صفت «تازه به دوران رسیده»

ستاره معصومی همسر مهدی قائدی در اینستاگرام نسبت به تازه به دوران رسیده نامیده شدن واکنش نشان داد و نوشت: ««هرکس ولو به لحظه‌ای خیال کند که کسی شده است، همان لحظه، لحظه‌ی سقوط اوست…»

کد خبر: ۱۱۲۷۶۹
۱۳:۰۹ - ۰۵ آبان ۱۴۰۰

همسرم مهدی قائدی تازه به دوران رسیده

دیدارنیوز: ستاره معصومی نسبت به انتقادات بعد از رفتن مهدی قائدی به تیم عربی و استفاده از کلمه تازه به دوران رسیده توسط فالوورهایش واکنش نشان داد.

بعد از اینکه ستاره معصومی همسر مهدی قائدی تصاویری بی‌حجاب از خودش منتشر کرد، انتقاد‌ها و جنجال‌های زیادی به پا شد.

عده‌ای به خاطر طرفداری از تیم استقلال و دوری حاشیه از این تیم او را نقد کردند و عده‌ای دیگر به او لقب تازه به دوران رسیده را دادند!

حال ستاره معصومی در واکنش به حرف‌های فالوورهایش (بعد از رفتن مهدی قائدی به تیم عربی و ترک استقلال) نوشت: «هرکس ولو به لحظه‌ای خیال کند که کسی شده است، همان لحظه، لحظه‌ سقوط اوست…»

ستاره معصومی همسر مهدی قائدی از چهره‌های جنجالی در اینستاگرام است. او با انتشار عکس‌های متعدد از خود و لایوهای اینستاگرامی توانسته است که در اینستاگرام فارسی به چهره‌ای مشهور بدل شود. 

ستاره معصومی از مهدی قائدی بزرگتر است و بسیاری نقش او را در زندگی حرفه‌ای مهدی قائدی برجسته می‌دانند. 

ستاره معصومی از مدافعان جدی جدا شدن قائدی از استقلال و رفتن او به کشور امارات برای تداوم فوتبال حرفه‌ایش بود و به همین خاطر در اینستاگرام با برخی واکنش‌ها از جانب هواداران استقلال مواجه شد. 

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر