تیتر امروز

درباره دربی پرهیاهو؛ سنگی بر گوری!

درباره دربی پرهیاهو؛ سنگی بر گوری!

دربی ۹۷ همان چیزی بود که باید باشد. هیاهوی بسیار برای هیچ. سنگی بر گور فوتبالی که به هیاهو و جنجال تقلیل یافته است. خالی از هر دانش و تدبیر و زیبایی‌ای؛ مثل تقدیر این روز‌های جامعه ایران!
«فیروز» تنها امید برای نجات یوز ایرانی
چهارم دسامبر؛ روزی برای تیزپاترین گربه سان جهان

«فیروز» تنها امید برای نجات یوز ایرانی

تلاش برای نجات یوز ایرانی از انقراض ادامه دارد، اما انگار هر بار به در بسته می‌خورد. بعد از ناکامی بزرگ در پروژه عشق «کوشکی» و «دلبر»، حالا فیروز یک یوز نر ۱۱ ساله تنها امید برای نجات یوز ایرانی...

کرونا دلتا، کابوس علی منصور!

بعد از چند روز قرنطینه، تست کرونای علیرضا منصوریان سرمربی صنعت نفت دوباره مثبت شد تا او دیدار هفته سوم تیمش را نیز از دست بدهد.

کد خبر: ۱۱۲۷۳۶
۱۱:۴۷ - ۰۵ آبان ۱۴۰۰

کرونا دلتا، کابوس علی منصور!

دیدارنیوز: شروع کار علیرضا منصوریان در صنعت نفت آبادان با بدشانسی تمام آغاز شد. سرمربی جدید آبادانی‌ها در شروع لیگ بیست و یکم به ویروس کرونا مبتلا شد و نتوانست در دو دیدار ابتدایی لیگ برتر مقابل ذوب آهن و تراکتور تیمش را هدایت کند.

جدا از این مسئله، منصوریان ۲۴ روز است که قادر به شرکت در تمرینات تیمش نیست و با وجود اینکه ۲۱ روز گذشته را در قرنطینه گذرانده است، اما در تست مجددی که از او به عمل آمد، مشخص شد کرونای سرمربی صنعت نفت همچنان مثبت است و او باید دوران قرنطینه اش را ادامه دهد.

بدین ترتیب منصوریان قادر نخواهد بود در دیدار هفته سوم صنعت نفت برابر فجرسپاسی که روز شنبه برگزار می‌شود، روی نیمکت تیمش حضور پیدا کند تا غیبت سرمربی آبادانی‌ها در کنار تیمش به ۳ دیدار برسد.

انتظار می‌رود که منصوریان در تاریخ ۱۵ آبان و دیدار برابر نساجی که در قائمشهر برگزار می‌شود، بتواند بالاخره در کنار تیمش حضور پیدا کرده و شخصا هدایت صنعت نفت را از کنار زمین برعهده بگیرد.

منبع: ورزش 3
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر