تیتر امروز

۲ روز تا وین؛ پینگ پنگ دیپلمات‌ها!
شمارش معکوس مذاکرات وین (۵)

۲ روز تا وین؛ پینگ پنگ دیپلمات‌ها!

۸ آذر سرآغاز شروع مذاکرات وین با حضور نمایندگان دولت سیزدهم ایران است. اقتصاد ایران چشم انتظار نتیجه مذاکرات برجامی است. با روزشمار مذاکرات وین که ۲ روز دیگر انجام می‌شود با دیدار همراه باشید.
روسیاهی مدیران در جمعه سیاه اصفهان

روسیاهی مدیران در جمعه سیاه اصفهان

دیروز اصفهان صحنه‌های بسیار تلخ و تکان‌دهنده‌ای را تجربه کرد. رسول شکوهی که از ابتدای تجمعات آب در اصفهان این موضوع را پیگیری کرده نگاهی انداخته است به عوامل و ریشه‌های این رخداد تلخ...

سوخت آزاد در اختیار رانندگان میوه و تره بار قرار گرفت

اکبر یاوری، عضو هیات مدیره اتحادیه بارفروشان گفت: تمام ارقام میوه و تره‌بار در میدان موجود است و خللی در باررسانی به‌دلیل اختلال فنی در شبکه سوخت‌گیری ایجاد نشد.

کد خبر: ۱۱۲۷۳۴
۱۱:۳۹ - ۰۵ آبان ۱۴۰۰

سوخت آزاد در اختیار رانندگان میوه و تره بار

دیدارنیوز ـ اکبر یاوری، عضو هیات مدیره اتحادیه بارفروشان در پاسخ به این پرسش که اختلال فنی در شبکه سوخت‌گیری تاثیری در رسیدن بار میوه و تره‌بار به تهران گذاشته است؟ افزود: تمامی جایگاه‌های سوخت تعطیل نشده‌اند و روند سوخت‌گیری انجام می‌شود.

وی ادامه داد: سوخت آزاد در دسترس رانندگان حمل بار هست و خللی در بارگیری ایجاد نشد و تمام ارقام میوه و تره‌بار در میدان وجود دارد و قیمت‌ها نیز روند افزایشی به خود نگرفتند.

یاوری با اشاره به کاهش قیمت هویج در روز‌های اخیر بیان کرد: قیمت هویج در ماه‌های اخیر روند افزایش به خود گرفته بود که امروز در بازار هویج بسیار مرغوب کیلویی ۷ هزار تومان خرید و فروش شد.

منبع: ایلنا
برچسب ها: قیمت بنزین
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر