تیتر امروز

ابراهیم رئیسی و مشکل کسری بودجه

ابراهیم رئیسی و مشکل کسری بودجه

رئیس‌جمهور از عدم استقراض از بانک مرکزی گفت. ادعایی که با واکنش‌های زیادی روبه‌رو شد، اما در نهایت رئیس‌جمهور نگفت بدون استفاده از منابع بانک مرکزی مشکل کسری بودجه را چگونه حل کرده است.
با خودت چه کردی آقای طارمی؟

با خودت چه کردی آقای طارمی؟

با ادامه پیدا کردن روند ناکامی مهدی طارمی در باشگاه پورتو و رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا، به نظر می‌آید او نیاز مبرم به کمک از داخل ایران داشته باشد.

ترکیب احتمالی پرسپولیس در مقابل نساجی

از تمرینات تیم پرسپولیس خبر می‌رسد که یحیی گل محمدی تیمش را با یک تغییر در خط حمله به بازی امروز با نساجی می‌فرستد و عیسی آل کثیر جایگزین احسان پهلوان خواهد شد.

کد خبر: ۱۱۲۷۱۳
۰۹:۵۰ - ۰۵ آبان ۱۴۰۰

 پرسپولیس در مقابل نساجی

دیدارنیوز: پرسپولیس درحالی لیگ بیست و یکم را شروع کرد که چند روز قبل از آغاز لیگ، سرخ پوشان در لیگ قهرمانان آسیا شکست تلخ و سنگینی را متحمل شدند و با ۳ گل به الهلال باختند.

با این حال شاگردان یحیی گل محمدی خودشان را به لحاظ روحی خوب ریکاوری کردند و موفق شدند در هفته اول لیگ، فولاد را در اهواز با حساب ۳ بر یک شکست دهند و فصل جدید را با برد شروع کنند.

پرسپولیس در دیدار مقابل فولاد با ترکیب حامد لک، فرشاد فرجی، سید جلال حسینی، مهدی شیری، وحید امیری، رضا اسدی، میلاد سرلک، احسان پهلوان، مهدی ترابی، امید عالیشاه و مهدی عبدی به میدان رفت و نفراتی مثل پاکدل، آل کثیر، کامیابی نیا و آقایی به عنوان یار تعویضی به میدان رفتند.


بیشتر بخوانید: شرکت مالی عزیزی خادم با رمال مشهور؟!


حالا از تمرینات پرسپولیس خبر می‌رسد یحیی قصد دارد در بازی امروز مقابل نساجی، تیمش را با یک تغییر نسبت به بازی با فولاد به میدان بفرستند و برای دیدار فردا عیسی آل کثیر جانشین احسان پهلوان خواهد شد.

پهلوان نمایش خوبی در دیدار مقابل فولاد نداشت و در بین دو نیمه آن بازی تعویض شد.

آل کثیر هم که بین پرسپولیسی‌ها محبوبیت زیادی دارد و در بازی مقابل فولاد توانست گل سوم پرسپولیس را هم بزند می‌تواند بعد از یک بازی نیمکت نشینی، دوباره به ترکیب اصلی پرسپولیس بازگردد.

اگر اتفاق خاصی رخ ندهد پرسپولیس در بازی امروز با نساجی با ترکیب حامد لک، فرشاد فرجی، سید جلال حسینی، مهدی شیری، وحید امیری، رضا اسدی، میلاد سرلک، مهدی ترابی، امید عالیشاه، مهدی عبدی و عیسی آل کثیر به میدان خواهد رفت.

 

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر