تیتر امروز

محرم و سپاهان، یک پایان تلخ؟ + فیلم

محرم و سپاهان، یک پایان تلخ؟ + فیلم

قهرمان چند دوره لیگ برتر این روزها در وضعیت بغرنجی به سر می‌برد و شکست‌های پیاپی همه را در اصفهان کلافه کرده. آیا محرم نویدکیا به آخر خط رسیده است؟

سخنگوی هلال احمر: رییس هلال‌احمر استعفا نداده است

محمدحسن قوسیان‌مقدم، سخنگوی جمعیت هلال‌احمر استعفای دکتر کریم همتی از ریاست این جمعیت را تکذیب کرد و گفت: رییس جمعیت هلال‌احمر همچنان به کار خود ادامه می‌دهد.

کد خبر: ۱۱۲۶۸۰
۱۶:۰۵ - ۰۴ آبان ۱۴۰۰

 رییس هلال‌احمر استعفا نداده است

دیدارنیوز ـ محمد حسن قوسیان مقدم، روز سه شنبه گفت: در جلسه روز گذشته (دوشنبه) شورای عالی جمعیت هلال‌احمر که با حضور همه اعضا برگزار شد، تعیین شد که ریاست جمعیت هلال احمر کشور تا روز انتخاب ریاست جدید هلال احمر یعنی ۱۰ آبان بر عهده دکتر کریم همتی باشد و به همه امور رسیدگی کامل شود.

وی افزود: در جلسه شورای عالی جمعیت هلال احمر هیچ گونه استعفانامه‌ای از سوی کریم همتی نوشته نشده و همگی اعضا جلسه برای استمرار کار وی تاکید داشتند.

قوسیان مقدم ادامه داد: در جلسه بعدی شورای عالی جمعیت هلال احمر که ۱۰ آبان ماه برگزار شود، برای ریاست جدید جمعیت هلال احمر تصمیم گیری خواهد شد.

روز گذشته، در این جلسه گزارشی از عملکرد جمعیت هلال احمر در حوزه‌های مختلف توسط رئیس جمعیت ارائه شد؛ دکتر کریم همتی رییس جمعیت راه اندازی بیش از ۶ هزار خانه هلال، ساماندهی و شناسایی موقوفات، اصلاح ساختار شرکت‌های زیرمجموعه، شارژ انبار‌های امدادی، نوسازی و اورهال کردن ناوگان بالگردی و خودرویی، تبدیل وضعیت ۸۰۰ نفر امدادگر دارای درجه ایثار و واردات بیش از ۱۰۰ میلیون دز واکسن کرونا به همراه عملیات‌های امداد و نجات در زلزله‌های سی سخت در کهگیلویه و بویراحمد، زلزله چهارمحال و بختیاری و اندیکا در خوزستان را از مهم‌ترین اقدامات انجام شده طی دوسال گذشته عنوان کرد.

وی ارتقای سرمایه اجتماعی و اعتماد مردم به این سازمان غیردولتی را شاخصه و نمود حرکت مثبت در دوسال گذشته دانست.

در ادامه این جلسه و به پیشنهاد نمایندگان رئیس جمهوری به منظور تعیین رئیس جدید یا تثبیت مدیریت مقرر شد ضمن دعوت از کاندیدا‌های ریاست جمعیت طی یک هفته آینده مقدمات برگزاری انتخابات در شورای عالی انجام و دو نفر به رئیس جمهور معرفی شوند.

منبع: ایرنا
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر