تیتر امروز

ترکیه و امارات اختلافات را کنار می‌گذارند؛ ورق‌های جدید اردوغان در انتخابات ۲۰۲۳!
از سعدآباد تا توپکاپی (۳۰) + فایل صوتی

ترکیه و امارات اختلافات را کنار می‌گذارند؛ ورق‌های جدید اردوغان در انتخابات ۲۰۲۳!

سالهاست که روابط ترکیه و امارات چندان مساعد نبوده است. با این حال دولت اردوغان حالا سیاست‌هایش را در قبال امارات تغییر داده است. تغییری که به نظر برای هر دو طرف پرسود است!

تصویب حذف گل‌زده در صعود و سقوط تیم‌ها

دبیرکل فدراسیون خبر داد با ایمیلی که به فدراسیون ارسال شد، تیم ملی ایران در کشور لبنان مقابل تیم ملی این کشور بازی خواهد کرد.

کد خبر: ۱۱۲۶۷۸
۱۸:۳۰ - ۰۴ آبان ۱۴۰۰

تصویب حذف گل‌زده در صعود و سقوط تیم‌ها

دیدارنیوز - حسن کامرانی‌فر پس از جلسه هیات رییسه فدراسیون اظهار کرد: یکی از مواردی که در این جلسه به تصویب رسید حذف گل‌زده در تمام رده‌ها بود. رتبه‌بندی‌ها در شرایط مساوی و بازی رو در رو محاسبه می‌شود و به زودی جزییاتش اعلام می‌شود

او درباره کمک داور ویدیویی عنوان کرد: ما اکنون یک سیستم کامل کمک داور ویدیویی داریم و خیلی زود آموزش داوران را شروع می‌کنیم. اعضای هیات رییسه مصمم هستند که برنامه‌ریزی لازم هر چه سریع تر برای انجام کارهای کمک داور ویدیویی انجام شود. علاوه بر بازی‌های تیم ملی در بازی‌های داخلی هم بعد از آموزش به داوران آن را اجرایی کنیم.

دبیرکل فدراسیون فوتبال در رابطه با چگونگی شرایط میزبانی لبنان از ایران گفت: امروز با ایمیلی که به ما ارسال شد، مشخص شد تیم ملی در کشور لبنان مقابل تیم ملی این کشور بازی خواهد کرد. حضور تماشاگران در این بازی به پروتکل‌ها و شرایط کشور میزبان بستگی دارد. تیم میهمان نمی‌تواند در این رابطه اظهار نظر کند و همه چیز به عهده تیم میزبان است. البته برای فدراسیون و تیم ملی تفاوتی ندارد و با تمام قوا بازی خواهد کرد.

او درباره صحبت‌هایی مبنی بر داوری ناسالم در فوتبال ایران گفت: به سلامت و صداقت داوران فوتبال شک ندارم. من از جنس داوران هستم و می‌دانم چگونه دارند تلاش می‌کنند تا کارشان را پیش ببرند. آن‌ها در کمال سلامت کار می‌کنند اما باید تلاش کنند که تمام توانایی‌شان را به نمایش بگذارند و کمتر اشتباه کنند.‌


منبع: ایسنا
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر