تیتر امروز

رئیسی: انجام خواهد شد؛ آینده روشن است!
چکیده گزارش رییس جمهوری به مردم در برنامه زنده:

رئیسی: انجام خواهد شد؛ آینده روشن است!

رییس جمهوری اسلامی ایران در برنامه زنده نه تحفه و دستاورد مهمی از روسیه به مردم ارائه داد و نه در سیاست‌های داخلی -جز افتخار به کاهش آمار فوتی‌های کرونا- کار انجام شده‌ای را به استودیو خبر آورد....

کومان: هواداران بارسلونا درست تربیت نشدند و راه حلی برای آن وجود ندارد

دو روز پس از شکست در ال کلاسیکو رونالد کومان در نشست خبری بازی برابر رایووایکانو حاضر شد و به سوالات پاسخ داد.

کد خبر: ۱۱۲۶۷۶
۱۷:۳۰ - ۰۴ آبان ۱۴۰۰

کومان: هواداران بارسلونا درست تربیت نشدند و راه حلی برای آن وجود ندارد

دیدارنیوز - سرمربی هلندی که پس از اتمام ال کلاسیکو و هنگام خروج از ورزشگاه با دسته‌ای از هواداران معترض و خشمگین روبرو شد و برای وی ایجاد مشکل نیز کردند، از آن اتفاق شوک زده است.

کومان علی رغم باخت بارسا در ال کلاسیکو فعلا خطر اخراج را بالای سر نمی‌بیند.

 


بیشتر بخوانید: طلاق و بازگشت ایکاردی و واندا نارا به پیش هم!


 

او در نشست خبری امروز گفت: «رایو شرایط خوبی در فصل جاری دارد و به وضوح بهتر از قبل بازی می‌کند. تیمی هجومی هستند و سال قبل در کوپا دل ری نیز برای ما مشکل ساز شدند. فکر می‌کردیم بازی ساده‌ای داریم، ولی همه چیز پیچیده شد. اگر بازی خودمان را انجام دهیم، شانس پیروزی خواهیم داشت.»
 
مواجهه با هواداران خشمگین: «راه حلی برایش نیست و این یک مشکل اجتماعی است. فرقی نمی‌کند؛ یا هوادار بارسا بودند یا افرادی که تربیت درست نداشتند. آن‌ها قوانین و ارزش‌های انسانی را نمی‌دانند. ما در نوکمپ وقتی با دو گل عقب بودیم هم جو ورزشگاه آرام بود و کسی به کادر فنی فحاشی نمی‌کرد.

معتقدم نباید خیلی روی این افراد تمرکز کرد. در هر صورت ویدیوی آن اتفاق است و همه چیز به وضوح مشخص بود. به نظر می‌آید که هدف شان فقط من بودم، ولی باید بدانید که برای خیلی از بازیکنان و خانواده شان نیز چنین اتقاقی رخ داده است. شاید، چون من مربی هستم، بار مسئولیت شکست را بیش از همه به دوش می‌کشم،  ولی قبلا برای کارلس پویول نیز مزاحمت ایجاد کرده اند. این یک معضل اجتماعی است و باید برایش راه حلی پیدا کرد.»

ترس در مواجهه با معترضان: «بله، طبیعتا ترسیدم به خصوص که همسرم نیز در ماشین بود. خیلی‌ها فیلم می‌گرفتند، انگار در حال ثبت یک فیلم مستند بودند. حتی یکی از آن‌ها پیراهن آرسنال را به تن داشت. یک لحظه خواستم از ماشین پیاده شوم، ولی بعد منصرف شدم. منتظر بودند تا با آن‌ها درگیر شوم و به همین دلیل تصمیم گرفتم واکنشی نشان ندهم.»

مصدومان بارسا: «همه نگران مصدومان هستیم. پدری کمی مصدومیتش شدیدتر بود و تصمیم گرفتیم به او زمان بیشتری برای ریکاوری بدهیم. برای دمبله، پدری و آرائوخو زمان دقیق بازگشت معین نکرده ایم. روزانه وضعیت شان را تحت نظر داریم و می‌دانیم شرایط شان چگونه است.»

بازی ندادن به دمبله در صورت تمدید نکردن: «برای ما مهم است که او تمدید کند. بازیکن خوبی است و کیفیت بالایی دارد. هدف تمدید با اوست و مساله دیگر این است که اگر تمدید نکند، باید باشگاه در مورد او بهترین تصمیم را بگیرد. هنوز واکنش باشگاه در صورتی که دمبله تمدید نکند، مشخص نیست و در این مورد حرف نزده ایم.»

فکر کردن به استعفا پس از رفتار هواداران معترض: «درست است که آن اتفاق برایم ناراحت کننده بود، ولی بارسا جایی است که همیشه دوست داشتم باشم. می‌خواهم از حضورم در این باشگاه لذت ببرم. مهم نیست یک سال یا هشت سال باشد یا سه ماه دیگر. مشکلی از این بابت ندارم.»

وضعیت آگوئرو: «هنوز توان ۹۰ دقیقه بازی را ندارد، ولی می‌تواند از ابتدا بازی کند یا نیمه دوم به میدان بیاید. شرایطش خیلی بهتر از قبل است.»

صحبت‌های آچلوتی پس از ال کلاسیکو: «چه ببریم و چه ببازیم همیشه روی مربی فشار است و به خصوص در تیم‌های بزرگ این مساله نمود بیشتری هم دارد. آنچلوتی به عنوان یک مربی بزرگ و باتجربه شرایط مرا درک می‌کند. او پس از بازی با حرف هایش سعی داشت به من روحیه بدهد و حمایت کند.»

 آینده: «الان هم من و هم باشگاه، آسوده خاطرتر از هفته‌های قبل هستیم. در نهایت همه چیز به نتایج بستگی دارد و این طبیعی است.»

آنسو فاتی: «او کمی مصدوم است و فردا تصمیم می‌گیریم که با تیم به مادرید بیاید یا خیر.»

منبع: ورزش 3
برچسب ها: بارسلونا
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر