تیتر امروز

۲ روز تا وین؛ پینگ پنگ دیپلمات‌ها!
شمارش معکوس مذاکرات وین (۵)

۲ روز تا وین؛ پینگ پنگ دیپلمات‌ها!

۸ آذر سرآغاز شروع مذاکرات وین با حضور نمایندگان دولت سیزدهم ایران است. اقتصاد ایران چشم انتظار نتیجه مذاکرات برجامی است. با روزشمار مذاکرات وین که ۲ روز دیگر انجام می‌شود با دیدار همراه باشید.
روسیاهی مدیران در جمعه سیاه اصفهان

روسیاهی مدیران در جمعه سیاه اصفهان

دیروز اصفهان صحنه‌های بسیار تلخ و تکان‌دهنده‌ای را تجربه کرد. رسول شکوهی که از ابتدای تجمعات آب در اصفهان این موضوع را پیگیری کرده نگاهی انداخته است به عوامل و ریشه‌های این رخداد تلخ...

جهنم لبنان در انتظار ایران برای صعود به جام جهانی

تیم ملی لبنان برای دیدار با ایران در جام جهانی ۶۰ درصد هواداران خود را برای این دیدار در چارچوب رقابت‌های جام جهانی ۲۰۲۲ قطر اختیار خواهد داشت

کد خبر: ۱۱۲۶۳۴
۱۲:۱۰ - ۰۴ آبان ۱۴۰۰

حضور هواداران برای دیدار با ایران

دیدارنیوز - سایت «ال اف جی» لبنان خبر داد فدراسیون فوتبال این کشور در حال رایزنی است تا تعداد تماشاگران را برای دیدار با ایران در انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ افزایش دهد.

طبق اخبار رسیده دیدار تیم ملی لبنان با ایران در تاریخ ۲۰ آبان به میزبانی ورزشگاه صیدا بیروت با ظرفیت ۶۰ درصدی برگزار خواهد شد.

اما فدراسیون لبنان به دلیل استقبال گسترده هواداران برای حمایت از تیم ملی کشورشان در حال رایزنی است تا این درصد را به عدد  ۸۰ برساند.

ورزشگاه صیدا ظرفیت ۲۲ هزار و ۶۰۰ تماشاگر را دارد. در صورت قبول پیشنهاد فدراسیون لبنان از سوی AFC به افزایش تعداد حضور تماشاگران در بازی شاگردان اسکوچیچ شاهد حضور ۱۸ هزار تماشاگر لبنانی خواهیم بود.

منبع: ایرنا
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر