تیتر امروز

بارندگی مقعطی در کشور؛ ادامه خشکسالی و جاری شدن سیل!
موج سرما در ایران ادامه دارد

بارندگی مقعطی در کشور؛ ادامه خشکسالی و جاری شدن سیل!

بی شک کلمات خشکسالی و ترسالی را زیاد شنیدید به ویژه در سال های اخیر که کل دنیا به ویژه در ایران با پدیده خشکسالی دست و پنجه نرم می کند و حالا بارش برف و باران برخی را خوشحال کرده و برخی را ناراحت.

تیم ملی باز هم بدون بازی دوستانه به دیدار لبنان و سوریه می‌رود

اردوی تمرینی تیم ملی فوتبال ایران برای دیدار با دو تیم لبنان و سوریه قرار است ۱۷ ابان انجام شود که باز هم بدون انجام دیدار تدارکاتی به دیدار این دو تیم خواهد رفت.

کد خبر: ۱۱۲۶۱۴
۱۰:۱۶ - ۰۴ آبان ۱۴۰۰

تمرین تیم ملی برای بازی با سوریه و لبنان

دیدارنیوز - اردوی آماده سازی تیم ملی برای بازی با لبنان از ۱۷ آبان در تهران و در کمپ تیم‌های ملی آغاز خواهد شد. همانند بازی‌های قبلی تیم ملی با پرواز اختصاصی راهی بیروت خواهد شد و بعد از این بازی هم راهی شهر امان خواهد شد تا در اردن بازی اش را با سوریه انجام دهد.

تیم ملی به بهانه بازی با این دو تیم بازی دوستانه نخواهد داشت، اما برنامه ریزی فدراسیون فوتبال به گونه‌ای است که تیم ملی حتما پیش از بازی‌های بعدی که در بهمن ماه خواهد بود دیدار تدارکاتی انجام دهد. تیم ملی در حالی مهیای این دو بازی می‌شود که علاوه بر صدرنشینی در گروه A با ۱۰ امتیاز موقعیت خود را در رنکینگ فیفا هم حفظ کرده و هم اکنون تیم اول آسیا و بیست و دوم جهان بشمار می‌رود.

اسکوچیچ به منظور اردوی آماده سازی تیم ملی پیش از بازی با لبنان لیست تیم ملی را در اختیار فدراسیون فوتبال قرار داده است که اینبار هم حضور لژیونر‌ها پر رنگ‌تر از بازیکنان داخلی است و دعوتنامه بازیکنان یک به یک در حال ارسال به باشگاه هایشان است.

منبع: ایسنا
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر