تیتر امروز

درباره دربی پرهیاهو؛ سنگی بر گوری!

درباره دربی پرهیاهو؛ سنگی بر گوری!

دربی ۹۷ همان چیزی بود که باید باشد. هیاهوی بسیار برای هیچ. سنگی بر گور فوتبالی که به هیاهو و جنجال تقلیل یافته است. خالی از هر دانش و تدبیر و زیبایی‌ای؛ مثل تقدیر این روز‌های جامعه ایران!
«فیروز» تنها امید برای نجات یوز ایرانی
چهارم دسامبر؛ روزی برای تیزپاترین گربه سان جهان

«فیروز» تنها امید برای نجات یوز ایرانی

تلاش برای نجات یوز ایرانی از انقراض ادامه دارد، اما انگار هر بار به در بسته می‌خورد. بعد از ناکامی بزرگ در پروژه عشق «کوشکی» و «دلبر»، حالا فیروز یک یوز نر ۱۱ ساله تنها امید برای نجات یوز ایرانی...

پدری باز هم به ترکیب بارسلونا نرسید

بنا به ادعای آ اس پدری در جریان تمرینات یکشنبه در پایش مجددا احساس درد کرده است و به احتمال فراوان بازگشتش به جمع هم تیمی هایش دیرتر از زمان تعیین شده خواهد بود.

کد خبر: ۱۱۲۵۷۲
۱۷:۳۰ - ۰۳ آبان ۱۴۰۰

پدری باز هم به ترکیب بارسلونا نرسید

دیدارنیوز - به نقل از آ اس، در روز‌هایی که رونالد کومان نیاز شدیدی به بازگشت پدری به ترکیب تیمش دارد، از کادر پزشکی این تیم خبر‌های خوبی به گوش نمی‌رسد. بنا بر ادعای نشریه اسپانیایی آ اس، پدری جوان در جریان تمرینات ریکاوری خود در روز یکشنبه از ناحیه پای چپ احساس درد داشته و مجبور شده تمرینات را پیش از موعد مقرر ترک کند. شنیده‌ها حاکی از این است که امروز روی پای این بازیکن مجددا ام آر آی انجام خواهد شد تا شدت مصدومیت مجدد این بازیکن بررسی شود و بعد از آن برنامه‌ای جدید برای ریکاوری این بازیکن توسط پزشک‌ها و فیزیوتراپ‌ها برنامه ریزی شود.

پدری در جریان دیدار مقابل بایرن مونیخ دچار مصدومیت شد و در دیدار مقابل بنفیکا بنا به نیاز تیم باز به میدان آمد و بعد از آن دیگر نتوانست برای تیمش بازی کند و با این شرایط به نظر می‌رسد مدت زمان بیشتری از میادین دور باشد. پدری فصل گذشته، دوران پرفشاری را سپری کرد و سپس به همراه تیم ملی اسپانیا در یورو و سپس المپیک حاضر شد و پیش بینی می‌شد که این فشار بالا مصدومیت را برای این بازیکن به دنبال داشته باشد.

اگر چه هنوز میزان مصدومیت جدید پدری مشخص نیست، اما به نظر می‌رسد او قطعا در دیدار روز چهارشنبه تیمش مقابل رایووایکانو و همچنین آلاوز در روز یکشنبه هفته آینده غایب خواهد بود.

منبع: طرفداری
برچسب ها: بارسلونا
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر