تیتر امروز

۲ روز تا وین؛ پینگ پنگ دیپلمات‌ها!
شمارش معکوس مذاکرات وین (۵)

۲ روز تا وین؛ پینگ پنگ دیپلمات‌ها!

۸ آذر سرآغاز شروع مذاکرات وین با حضور نمایندگان دولت سیزدهم ایران است. اقتصاد ایران چشم انتظار نتیجه مذاکرات برجامی است. با روزشمار مذاکرات وین که ۲ روز دیگر انجام می‌شود با دیدار همراه باشید.
روسیاهی مدیران در جمعه سیاه اصفهان

روسیاهی مدیران در جمعه سیاه اصفهان

دیروز اصفهان صحنه‌های بسیار تلخ و تکان‌دهنده‌ای را تجربه کرد. رسول شکوهی که از ابتدای تجمعات آب در اصفهان این موضوع را پیگیری کرده نگاهی انداخته است به عوامل و ریشه‌های این رخداد تلخ...

تاریخ پایان کرونا در دنیا

دبیرکل سازمان جهانی بهداشت (WHO) گفت: همه گیری کووید-۱۹ زمانی پایان خواهد یافت که جهان تصمیم به پایان یافتن آن بگیرد.

کد خبر: ۱۱۲۵۶۴
۱۵:۳۰ - ۰۳ آبان ۱۴۰۰

تاریخ پایان کرونا در دنیا

دیدارنیوز ـ تدروس آدهانوم، دبیر کل سازمان جهانی بهداشت اظهار داشت: همه گیری کروناویروس زمانی به نقطه پایان خود خواهد رسید که تمامی کشور‌ها به کارگیری موثر تمامی ابزارها، تجهیزات و دستورالعمل‌ها را در دستور کار خود قرار دهند.

وی افزود: همه گیری زمانی پایان می‌یابد که جهان تصمیم به پایان یافتن آن بگیرد. این در دست ماست. ما از همه ابزار‌های مورد نیاز برخورداریم: ابزار‌های پزشکی و بهداشت عمومی موثر. اما جهان از این ابزار‌ها به خوبی استفاده نکرده است. تقریبا در طول یک هفته ۵۰ هزار نفر جان خود را از دست می‌دهند و همه گیری هنوز به پایان نرسیده است.

دبیر کل سازمان جهانی بهداشت از کشور‌های عضو گروه ۲۰ که ۴۰ درصد جمعیت خود را در برابر کروناویروس واکسینه کرده اند، درخواست کرد تا به طور فعال در سازوکار کوواکس و همچنین صندوق خرید واکسن آفریقا (AVAT) مشارکت داشته باشند.

به نقل از بیزینس استاندارد، همچنین روز گذشته (یکشنبه) "آنتونیو گوترش"، دبیرکل سازمان ملل متحد نیز از کشور‌های عضور گروه ۲۰ درخواست کرد که در جمع آوری هشت میلیارد دلار کمک کنند تا از توزیع عادلانه واکسن‌های کووید-۱۹ در سراسر جهان اطمینان حاصل شود.

منبع: ایسنا
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر