تیتر امروز

درباره دربی پرهیاهو؛ سنگی بر گوری!

درباره دربی پرهیاهو؛ سنگی بر گوری!

دربی ۹۷ همان چیزی بود که باید باشد. هیاهوی بسیار برای هیچ. سنگی بر گور فوتبالی که به هیاهو و جنجال تقلیل یافته است. خالی از هر دانش و تدبیر و زیبایی‌ای؛ مثل تقدیر این روز‌های جامعه ایران!
«فیروز» تنها امید برای نجات یوز ایرانی
چهارم دسامبر؛ روزی برای تیزپاترین گربه سان جهان

«فیروز» تنها امید برای نجات یوز ایرانی

تلاش برای نجات یوز ایرانی از انقراض ادامه دارد، اما انگار هر بار به در بسته می‌خورد. بعد از ناکامی بزرگ در پروژه عشق «کوشکی» و «دلبر»، حالا فیروز یک یوز نر ۱۱ ساله تنها امید برای نجات یوز ایرانی...

فوری؛ مرگ ریحانه پارسا در استانبول! / خودکشی! قتل یا شایعه

شنیده‌ها حاکی از آن است صبح امروز ریحانه پارسا در ترکیه به قتل رسید پایگاه اطلاع رسانی اخبار معاصر این خبر را انتشار داد و همزمان با آن شاهد اتاقی در کلاب هاوس بودیم که مرگ و خودکشی ریحانه پارسا را به بحث گذاشته بودند.

کد خبر: ۱۱۲۵۵۱
۱۴:۱۰ - ۰۳ آبان ۱۴۰۰

 مرگ ریحانه پارسا در استانبول!

دیدارنیوز ـ ریحانه پارسا بازیگر زن جنجالی این روز‌های شبکه‌های اجتماعی بود. از بعد مهاجرت ریحانه پارسا او همیشه ویدیو‌ها و عکس‌های برهنه از خودش منتشر کرده است و باعث حاشیه سازی‌های بسیاری از خودش شد. اخیرا اخباری مبنی بر فوت ریحانه پارسا در فضای مجازی منتشر شده است. نام ریحانه پارسا جزو بحث‌های داغ کلاب هاوس و دیگر فضای مجازی شده است. قتل یا مرگ ریحانه پارسا واقعیت دارد؟

شنیده‌ها حاکی از آن است صبح امروز ریحانه پارسا در ترکیه به قتل رسید. همزمان برخی از اخبار از خودکشی ریحانه پارسا یا اوردوز او خبر می‌دهد!

یک خبر ناگهانی! منتشر شدن خبر مرگ ریحانه پارسا بود. نام این خانم بازیگر پر حاشیه و خبر مرگ او در فضای مجازی و به خصوص در کلاب هاوس همه را به تب و تاب انداخته است. خبر مرگ او تایید یا تکذیب نمی‌شود، اما کنار هم گذاشتن تمام شواهد و اخبار حقایق بسیاری را آشکار می‌کند.

این خانم بازیگر در آخرین استوری ایسنتاگرامی خود لیست کار‌هایی را که باید پیش از مرگ انجام دهد را منتشر کرد. این استوری تعجب بسیاری از مخاطبان را در پی داشت و این در حالی است که به گفته دوستان و کاربرانش در کلاب هاوس او دیشب لایوی نامفهوم در اینستاگرام گذاشته است و در حالی که قرص سفید رنگی را با مشروبات الکلی می‌خورد، حرف‌های نامفهوم تری نیز می‌زند. تمام این اخبار حدس‌های مخاطبان را به خودکشی می‌رساند؛ و این بی خبری از بازیگر و تمام شایعات درباره مرگ و یا قتل ریحانه پارسا با کنار هم گذاشتن این شواهد رنگ واقعیت به خود می‌گیرد. اما این خبر تایید یا تکذیب نمی‌شود.

مرگ ریحانه پارسا در استانبول

بیوگرافی و عکس ریحانه پارسا:

ریحانه پارسا بازیگر ایرانی است؛ که در سال ۱۳۷۷ به دنیا آمد؛ و مدرک ریحانه پارسا لیسانس بازیگری می‌باشد.

چکیده‌ای از بیوگرافی ریحانه پارسا:

نام: ریحانه پارسا

تاریخ تولد: ۱۳۷۷

ملیت: ایرانی

محل تولد: تهران

پیشه: بازیگر

تحصیلات: لیسانس بازیگری

فعالیت: تئاتر ۱۳۹۶ تاکنون

 

منبع: رکنا
برچسب ها: هنرمندان
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر