تیتر امروز

۲۳ دستگاه اجرایی که مسئول جان مردم تهرانند!
آلودگی هوا و قانون هوای پاک

۲۳ دستگاه اجرایی که مسئول جان مردم تهرانند!

آلودگی هوا مشکل دیرینه تهران است. مشکلی که حالا به سایر شهر‌های ایران هم تسری یافته است. این معضل بزرگ تهران، اما محصول عمل نکردن ۲۳ دستگاه اجرایی به قانون هوای پاک است.
مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!
از میانه آتش (۱۳)

مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!

امروز و با اعلام نتایج نهایی انتخابات پارلمانی عراق روشن شد که علی رغم همه اعتراض‌ها مقتدی صدر برنده این انتخابات است. سیاستمدار مرموزی که سالهاست با چرخش‌های مداوم به سیاست ورزی مشغول است!

بکهام با ۱۵۰ میلیون پوند سفیر قطر در جام جهانی ۲۰۲۲ شد!

دیوید بکهام بازیکن خوش چهره و خوشتیپ انگلیسی پیشین باشگاه منچستریونایتد و رئال مادرید در توافق با قطری‌های با مبلغ ۱۵۰ میلیون پوند سفیر این کشور در جام جهانی ۲۰۲۲ شد.

کد خبر: ۱۱۲۵۳۵
۱۳:۰۸ - ۰۳ آبان ۱۴۰۰

بکهام سفیر قطر در جام جهانی 2022 شد

دیدارنیوز - به نقل از نشریه سان انگلیس، قطری‌ها با پیشنهادی ۱۵۰ میلیون پوندی خواستار سفیر شدن «دیوید بکام» در جام جهانی ۲۰۲۲ شدند. آن‌ها قصد دارند تا اسطوره فوتبال انگلستان را به عنوان قهرمان جام جهانی معرفی کنند. توسعه گردشگری و فرهنگ در دهه آینده نیز از دیگر وظایف بکام به شمار می‌رود.

گفته می‌شود که این پیشنهاد از زمان دوستی نزدیک بکام با «ناصر الخلیفی» رییس قطری بالشگاه پاری‌سن‌ژرمن و زمانی که این بازیکن در سال ۲۰۱۳ برای این تیم بازی می‌کرده، شکل گرفته است.

اسطوره تیم فوتبال منچستریونایتد در سال ۲۰۱۹ نیز گفته بود که به عنوان یک بازیکن و هوادار دوست دارد از مسابقات جام جهانی با امکانات عالی، ایمن با هتل‌های عالی و فرهنگ عالی دیدن کند.

منبع: ایرنا
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر