تیتر امروز

ترکیه و امارات اختلافات را کنار می‌گذارند؛ ورق‌های جدید اردوغان در انتخابات ۲۰۲۳!
از سعدآباد تا توپکاپی (۳۰) + فایل صوتی

ترکیه و امارات اختلافات را کنار می‌گذارند؛ ورق‌های جدید اردوغان در انتخابات ۲۰۲۳!

سالهاست که روابط ترکیه و امارات چندان مساعد نبوده است. با این حال دولت اردوغان حالا سیاست‌هایش را در قبال امارات تغییر داده است. تغییری که به نظر برای هر دو طرف پرسود است!

جادوگر برای امیدها پست نمی‌گذارد؛ پایان رفاقت مهدوی کیا و علی کریمی؟

علی کریمی در زمان رقابت انتخاباتی فدراسیون فوتبال از مهدوی‌کیا به عنوان نایب رئیس خود نام برد اما حالا که مهدوی‌کیا مربی امیدها شده ظاهرا کریمی هم با او قطع رابطه کرده است.

کد خبر: ۱۱۲۴۷۷
۱۶:۰۹ - ۰۲ آبان ۱۴۰۰

مهدوی کیا و علی کریمی

 

دیدارنیوز: جادوگر محبوب فوتبال ایران پیش از بازی‌های پرسپولیس برای موفقیت این تیم استوری یا پست می گذارد. همچنین او این کار را برای دوستان نزدیکش نیز انجام می دهد اما نه پس از انتخاب مهدوی کیا و نه حالا که تیم امید به تاجیکستان سفر کرده است هیچ مطلب حمایتی برای رفیق و همبازی سابق خودش منتشر نکرده است.

آخرین پُستی که علی کریمی برای مهدی مهدوی کیا با انتشار عکسی دو نفره از زمان بازی در تیم ملی گذاشت مربوط به پیش از انتخابات سال گذشته ریاست فدراسیون فوتبال بود. جایی که علی کریمی پس از نام نویسی در انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال، همبازی خودش را به عنوان نایب رئیس اول معرفی کرد. مهدوی کیا نیز موافقت خودش را اعلام کرد تا علی کریمی پُستی احساسی منتشر کند و بنویسد؛ در اصل رئیس شمایید مهدی جان، مرسی که کنارمون هستی…

شاید علی کریمی هرگز تصور نمی کرد در آینده مهدی مهدوی کیا به رقیب انتخاباتی خودش دست یاعلی بدهد و شاید هم دلیل دلخوری جادوگر همین موضوع بوده باشد. شنیده می شود این دو دوست قدیمی مدت هاست با یکدیگر ارتباطی ندارند.

برچسب ها: علی کریمی
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر