تیتر امروز

ابراهیم رئیسی و مشکل کسری بودجه

ابراهیم رئیسی و مشکل کسری بودجه

رئیس‌جمهور از عدم استقراض از بانک مرکزی گفت. ادعایی که با واکنش‌های زیادی روبه‌رو شد، اما در نهایت رئیس‌جمهور نگفت بدون استفاده از منابع بانک مرکزی مشکل کسری بودجه را چگونه حل کرده است.
با خودت چه کردی آقای طارمی؟

با خودت چه کردی آقای طارمی؟

با ادامه پیدا کردن روند ناکامی مهدی طارمی در باشگاه پورتو و رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا، به نظر می‌آید او نیاز مبرم به کمک از داخل ایران داشته باشد.

ال‌کلاسیکوی متفاوت بعد ار ۱۷ سال؛ باکلاس یا بی‌کلاس؟

عصر امروز بارسلونا و رئال مادرید در حساس‌ترین بازی هفته دهم رقابت‌های لالیگا، در نوکمپ به مصاف هم خواهند رفت در حالی که همه منتظر دوئل کومان و آنچلوتی هستند نه مسی و رونالدو.

کد خبر: ۱۱۲۴۷۵
۱۵:۲۵ - ۰۲ آبان ۱۴۰۰

ال‌کلاسیکوی متفاوت

دیدارنیوز ـ سرویس ورزشی: با جدایی لیونل مسی از بارسلونا بعد از ۱۷ سال، ال‌کلاسیکو بدون این بازیکن و کریستیانو رونالدو برگزار می‌شود، مسئله‌ای که هم نقطه ضعف و هم دلیل توجه متفاوت به این بازی خواهد بود.

رونالدو در سال ۲۰۱۸ بود که رئال مادرید را ترک کرد و راهی یوونتوس شد؛ این درحالی بود که مسی در تابستان امسال تصمیم به جدایی از آبی اناری‌ها گرفت و به پاری سن‌ژرمن پیوست تا دیگر شاهد ال کلاسیکو با حضور یکی از این دو بازیکن  و یا هر دوی آن‌ها نباشیم.

رونالدو که راهی منچستر یونایتد شده است خود را آماده دیدار حساس برای لیورپول در لیگ جزیره می‌کند؛ این درحالی است که مسی باید با پاری سن ژرمن به مصاف مارسی برود.

نشریه «موندو دپوتیوو» اسپانیا در گزارشی به رقابت جانشین‌های مسی و رونالدو در این ال کلاسیکو پرداخت. مسی بعد از ۱۵ سال در ال کلاسیکو حضور ندارد و رونالدو هم از سال ۲۰۱۸ قو‌های سپید را ترک کرد.

آنسو فاتی پدیده ۱۸ ساله بارسلونا جای پای مسی در ترکیب بارسلونا گذاشته و در مقابل وینیسیوس جونیور ستاره برزیلی رئال جانشین رونالدو شده است.

فاتی یکی از مهره‌های کلیدی کومان در ال کلاسیکو به شمار می‌آید. ستاره اسپانیایی در این فصل به دلیل مصدومیت بلندمدتش تاکنون تنها ۱۶۰ دقیقه برای آبی-اناری‌ها بازی کرده است. او در این مدت کوتاه دو گل برای بارسلونا به ثمر رسانده یعنی هر ۸۰ دقیقه گلزنی کرده است.

در مقابل وینیسیوس جونیور قرار دارد که یکی از مهره‌های کلیدی رئال در این فصل بوده است. ستاره برزیلی در این فصل ۸۳۳ دقیقه برای کهکشانی‌ها به میدان رفته است. ۷ گل ثمر تلاش جونیور برای رئال بوده است. در واقع به صورت میانگین این بازیکن هر ۱۹۹ دقیقه برای رئال یک گل به ثمر رسانده است.

به این ترتیب باید منتظر آغاز بازی باشیم و ببینیم که بدون مسی و رونالدو آیا ال‌کلاسیکو با کیفیت بالا برگزار خواهد شد و جوانان دو تیم بازی باکلاسی را ارائه خواهند کرد یا شاهد یک «بی‌کلاسیکو» خواهیم بود؟!

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر