تیتر امروز

آبله میمون جای کرونا را می‌گیرد؟
برگشت ویروس آفریقایی بعد از کووید ۱۹

آبله میمون جای کرونا را می‌گیرد؟

تب، سردرد، درد عضلانی و خستگی نشانه‌های ابتلا به آبله میمونی است، محققان می‌گویند خطر جدی ندارد، اما شیوع احتمالی آن بعد از کرونا جامعه پزشکی دنیا را نگران کرده است.
کاهش غبار از روز چهارشنبه
طوفان در عراق؛ ریزگرد در ایران

کاهش غبار از روز چهارشنبه

برداشت بی رویه از آب‌های سطحی و سدسازی در ایران و کشور‌های همسایه به ویژه عراق و ترکیه سبب شده منطقه میزبان پدیده‌ای به نام ریزگرد باشد که هر سال شدت آن بیشتر هم می‌شود.
کیفیت شرایط کودک در گروی وضعیت خانواده
به مناسبت روز خانواده

کیفیت شرایط کودک در گروی وضعیت خانواده

خانواده اصلی‌ترین نهاد اجتماعی که هر انسانی نیاز به داشتن  و حضور بدون شرط آن را دارد و حتی در اهمیت این روز مجمع جهانی سازمان‌ملل بر اساس قطعنامه شماره ۲۳۷/۴۷ که در تاریخ ۲۰ سپتامبر سال ۱۹۹۳...

شماره ۸ محبوب قرمز‌ها به کرونا مبتلا شد!

ناصر محمدخانی بازیکن پیشین باشگاه پرسپولیس به دلیل ابتلا به ویروس کرونا در قرنطینه خانگی است و به گفته همسرش ناصر وضعیت خوبی ندارد.

کد خبر: ۱۱۲۳۸۴
۱۳:۳۴ - ۰۱ آبان ۱۴۰۰

ناصر محمدخانی به کرونا به ابتلا شد

دیدارنیوز - ناصر محمدخانی بازیکن اسبق تیم ملی و باشگاه پرسپولیس و مهاجم کم نظیر سرخپوشان در دهه شصت، این روز‌ها به دلیل ابتلا به ویروس کرونا در قرنطینه خانگی به سر می‌برد.

نزدیکان به این پیشکسوت محبوب باشگاه پرسپولیس درباره نوع ابتلای ناصرمحمدخانی به ویروس کووید ۱۹ عنوان می‌کنند که این بیماری برای شماره ۸ محبوب باشگاه پرسپولیس مشکلات گوارشی شدیدی به وجود آورده است.

همچنین بر اثر ابتلای ناصرمحمدخانی به این بیماری همسر وی نیز به کووید ۱۹ مبتلا شده و ظرف ۵ روز گذشته در بیمارستان بستری است.

همسر ناصر محمدخانی درباره شرایط جسمانی‌شان گفت: ناصر وضعیت خوبی ندارد و شاید لازم باشد او هم در بیمارستان بستری شود، ولی ابتدا او به این بیماری مبتلا شد و بعد من از او گرفتم و الان چند روز است که به همراه والا (فرزند خانواده محمدخانی) در بیمارستان هستم.»

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی