تیتر امروز

مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!
از میانه آتش (۱۳)

مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!

امروز و با اعلام نتایج نهایی انتخابات پارلمانی عراق روشن شد که علی رغم همه اعتراض‌ها مقتدی صدر برنده این انتخابات است. سیاستمدار مرموزی که سالهاست با چرخش‌های مداوم به سیاست ورزی مشغول است!

شماره ۸ محبوب قرمز‌ها به کرونا مبتلا شد!

ناصر محمدخانی بازیکن پیشین باشگاه پرسپولیس به دلیل ابتلا به ویروس کرونا در قرنطینه خانگی است و به گفته همسرش ناصر وضعیت خوبی ندارد.

کد خبر: ۱۱۲۳۸۴
۱۳:۳۴ - ۰۱ آبان ۱۴۰۰

ناصر محمدخانی به کرونا به ابتلا شد

دیدارنیوز - ناصر محمدخانی بازیکن اسبق تیم ملی و باشگاه پرسپولیس و مهاجم کم نظیر سرخپوشان در دهه شصت، این روز‌ها به دلیل ابتلا به ویروس کرونا در قرنطینه خانگی به سر می‌برد.

نزدیکان به این پیشکسوت محبوب باشگاه پرسپولیس درباره نوع ابتلای ناصرمحمدخانی به ویروس کووید ۱۹ عنوان می‌کنند که این بیماری برای شماره ۸ محبوب باشگاه پرسپولیس مشکلات گوارشی شدیدی به وجود آورده است.

همچنین بر اثر ابتلای ناصرمحمدخانی به این بیماری همسر وی نیز به کووید ۱۹ مبتلا شده و ظرف ۵ روز گذشته در بیمارستان بستری است.

همسر ناصر محمدخانی درباره شرایط جسمانی‌شان گفت: ناصر وضعیت خوبی ندارد و شاید لازم باشد او هم در بیمارستان بستری شود، ولی ابتدا او به این بیماری مبتلا شد و بعد من از او گرفتم و الان چند روز است که به همراه والا (فرزند خانواده محمدخانی) در بیمارستان هستم.»

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر