تیتر امروز

۱ روز تا وین؛ روز مذاکرات پشت پرده!
شمارش معکوس مذاکرات وین (۶)

۱ روز تا وین؛ روز مذاکرات پشت پرده!

۸ آذر سرآغاز شروع مذاکرات وین با حضور نمایندگان دولت سیزدهم ایران است. اقتصاد ایران چشم انتظار نتیجه مذاکرات برجامی است. با دیدار برای رصد اخبار روزانه همراه باشید.
رکورد‌های جالب توپ طلا!
یک روز مانده تا اهدای «بالون دُر»

رکورد‌های جالب توپ طلا!

یکی از بزرگ‌ترین رویا‌های بازیکنان فوتبال در جهان به دست آوردن توپ طلا و عنوان بهترین بازیکن سال است. در فاصله کوتاهی تا معرفی بازیکن برتر امسال، نگاهی به رکورد‌های این جایزه انداخته‌ایم.

رکود و ثبات قیمت در بازار برنج، حبوبات و چای

قاسمعلی حسنی، دبیر اتحادیه بنکداران مواد غذایی تهران گفت: بازار برنج دچار رکود و سکوت است همچنین در بازار حبوبات و چای نیز عرضه بر تقاضا پیشی گرفته است و با وجود اینکه کالا زیاد است، ولی خریدار وجود ندارد.

کد خبر: ۱۱۲۳۶۷
۱۲:۳۲ - ۰۱ آبان ۱۴۰۰

رکود و ثبات قیمت در بازار

دیدارنیوز ـ قاسمعلی حسنی، دبیر اتحادیه بنکداران مواد غذایی تهران در واکنش به خبر‌های افزایش قیمت برنج در بازار، گفت: در حال حاضر افزایش قیمت برنج صورت نگرفته و بازار برنج دچار رکود و سکوت است همچنین در بازار حبوبات و چای نیز عرضه بر تقاضا پیشی گرفته است و با وجود اینکه کالا زیاد است، ولی خریدار وجود ندارد.

دبیر اتحادیه بنکداران مواد غذایی تهران گفت: طی یک ماه گذشته افزایش قیمتی در برنج نداشته ایم و قیمت‌ها ثابت بوده است.

وی افزود: در حال حاضر قیمت کف برنج ایرانی در بازار زیر ۳۱ هزار تومان بوده و قیمت سقف برنج ایرانی ۴۷ هزار تومان است و برنج هندی نیز از ۲۱ هزار و ۵۰۰ تومان تا ۲۳ هزارو ۵۰۰ تومان در بازار موجود است.

حسنی بیان کرد: همچنین شرکت بازرگانی دولتی ایران نیز برای کاهش قیمت برنج و تنظیم بازار برنج‌هایی را با قیمت ۱۳ هزار تومان توزیع می‌کند.

منبع: میزان
برچسب ها: قیمت برنج
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر