تیتر امروز

پیشنهاد حسن ریوندی به رضا عطاران

حسن ریوندی با حضور در برنامه «رخ به رخ» درباره بازیگری و تغییر مسیر هنری زندگی خود صحبت کرد. او گفت: «...یک پیشنهاد نجومی به رضا عطاران دادم و گفتم پول می‌دهم تا بازیگر شوم».

کد خبر: ۱۱۲۳۵۸
۱۱:۵۴ - ۰۱ آبان ۱۴۰۰

پیشنهاد حسن ریوندی به رضا عطاران

دیدارنیوز ـ در بخشی از برنامه، ریوندی درباره بازیگرانی که دوست دارد در فیلم زندگی‌اش بازی کنند، گفت: به نظرم جواد عزتی در سی سالگی‌ام، مهران مدیری در آینده و رضا عطاران نقش حالم را بازی کند، فیلم خوبی از آب در می‌آید. البته می‌خواهم مردم را به چالش بکشم که کدام یک از این بازیگران طنازتر هستند.

وی عنوان کرد: من اوایل به بازیگری علاقه داشتم؛ البته آن روز‌ها که می‌خواستم بازیگر شوم اصلاً کار خودم را به عنوان کمدین آغاز نکرده بودم. حتی به رضا عطاران حدود ۱۰ سال پیش گفتم، می‌خواهم بازیگر شوم و بازی طنز ارائه دهم. حتی یک پیشنهاد نجومی به او دادم و گفتم پول می‌دهم تا بازیگر شوم؛ به شرط اینکه من بازیگر نقش اول باشم و رضا نقش روبه‌روی من باشد!

ریوندی عنوان کرد: چند بار تماس گرفتم، اما جوابی نداد. هنوز هم منتظر رضا عطاران هستم! ولی او باعث شد من مسیرم تغییر کند. مسیر زندگی ام تغییر کرد و خودم با مطالعه و دیدن سمینار‌ها توانستم در این حوزه استندآپ کمدی فعالیت کنم.

برچسب ها: هنرمندان
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر