تیتر امروز

درباره دربی پرهیاهو؛ سنگی بر گوری!

درباره دربی پرهیاهو؛ سنگی بر گوری!

دربی ۹۷ همان چیزی بود که باید باشد. هیاهوی بسیار برای هیچ. سنگی بر گور فوتبالی که به هیاهو و جنجال تقلیل یافته است. خالی از هر دانش و تدبیر و زیبایی‌ای؛ مثل تقدیر این روز‌های جامعه ایران!
«فیروز» تنها امید برای نجات یوز ایرانی
چهارم دسامبر؛ روزی برای تیزپاترین گربه سان جهان

«فیروز» تنها امید برای نجات یوز ایرانی

تلاش برای نجات یوز ایرانی از انقراض ادامه دارد، اما انگار هر بار به در بسته می‌خورد. بعد از ناکامی بزرگ در پروژه عشق «کوشکی» و «دلبر»، حالا فیروز یک یوز نر ۱۱ ساله تنها امید برای نجات یوز ایرانی...

حمایت اینستاگرامی از شکوری توسط بازیکنان پرسپولیس

بازیکنان پرسپولیس که این روزها در بلاتکلیفی قرار دارند، بعد از بازی در برابر فولاد خوزستان با انتشار پست اینستاگرامی حمایت خود از ابراهیم شکوری را اعلام کردند.

کد خبر: ۱۱۲۳۵۷
۱۱:۴۸ - ۰۱ آبان ۱۴۰۰

بازیکنان پرسپولیس از ابراهیم شکوری حمایت کرد

دیدارنیوز - استوری حمایتی بازیکنان پرسپولیس از ابراهیم شکوری پیغامی آشکار به وزیر ورزش بود و باید دید سجادی این پیغام را شنیده یا نه.

همان طور که در جریان هستید چند روز قبل از شانس ابراهیم شکوری برای بازگشت به باشگاه خبر داده شد شکوری از شانس زیادی برای جانشینی صدری برخوردار است. در این میان اگرچه هنوز وزیر ورزش برای انتخاب مدیرعامل پرسپولیس تصمیم نهایی را نگرفته، اما بازیکنان پرسپولیس پس از بازی با فولاد با انتشار استوری مشترک از ابراهیم شکوری حمایت کرده تا به نوعی به انتخاب احتمالی او اشاره کرده باشند.

خبر‌های دریافتی حاکی از آن است که وضعیت باشگاه چندان مناسب نیست و همین موضوع اسباب دلخوری برخی از بازیکنان را فراهم آورده است. نگاهی به بازی‌های اخیر پرسپولیس نشان می‌دهد بازیکنان همچون فصل قبل چندان یک دست نیستند. اتفاقاتی که در زمین بین آن‌ها رخ می‌دهد نیز این موضوع را تائید می‌کند. در این میان برخی بازیکنان بزرگتر تیم همچون سیدجلال حسینی و برخی دیگر از سرخ پوشان اعتقاد دارند بازگشت ابراهیم شکوری می‌تواند در این مقطع چاره ساز بوده و مشکلات تیم و باشگاه را به حداقل برساند.

همه این مسائل دست به دست هم داد تا تعدای از بازیکنان از نفرات باتجربه گرفته تا بازیکنان جوان‌تر پس از بازی با فولاد و در حالی که با سه گل در اهواز، فولاد را شکست دادند، با انتشار استوری‌هایی به شکل هماهنگ از شکوری حمایت کردند تا به نوعی به وزارت ورزش و شخص وزیر پیغام دهند هرچند این استوری‌ها چند ساعت بعد پاک شد. گویا از باشگاه پرسپولیس با بازیکنانی که استوری گذاشته بودند تماس گرفته شده و به آن‌ها تاکید شده هرچه سریع‌تر استوری‌ها را پاک کنند. اتفاقی که در نوع خود عجیب به نظر می‌رسد.

به هر روی استوری‌های هماهنگ بازیکنان مهم‌ترین اتفاق حاشیه‌ای بعد از بازی با فولاد بود و البته پاک شدن استوری‌ها این حواشی را بیشتر کرد. باید منتظر بود و دید واکنش وزارت ورزش به درخواست بازیکنان پرسپولیس چه خواهد بود و آیا شخص وزیر این پیغام صریح و آشکار را شنیده است یا نه.

منبع: طرفداری
برچسب ها: پرسپولیس
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر