تیتر امروز

تقی‌پور: اتباع خارجی، در آمار بازماندگان از تحصیل نیستند/ آموزش‌‌و ‌پرورش باید سراغ موسسات مردم‌نهاد برود/ در آموزش استراتژی نداریم
عضو هیات مدیره مجمع خیرین کشور در گفت‌وگوی اختصاصی با دیدارنیوز:

تقی‌پور: اتباع خارجی، در آمار بازماندگان از تحصیل نیستند/ آموزش‌‌و ‌پرورش باید سراغ موسسات مردم‌نهاد برود/ در آموزش استراتژی نداریم

در یکی از سلسله گفت‌وگو‌های ویژه، دکتر اشکان تقی‌پور عضو هیات مدیره مجمع خیرین کشور مهمان دیدارنیوز بود؛ او دلایل و علت بالا رفتن آمار بازماندگان از تحصیل را به طور مفصل توضیح داد.

انتقاد پلیس از کیفیت خودرو‌های داخلی

سردار سید تیمور حسینی، جانشین رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا از تاثیر کیفیت پایین خودرو‌های تولید داخل و جاده‌های غیراستاندارد در وقوع تصادفات رانندگی گفت.

کد خبر: ۱۱۲۳۴۳
۱۱:۰۳ - ۰۱ آبان ۱۴۰۰

کیفیت خودرو و اعتراض پلیس

دیدارنیوز ـ سردار سید تیمور حسینی، جانشین رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا با اشاره به سه عنصر راه، وسیله نقلیه و انسان در وقوع تصادفات، افزود: برای اینکه بتوانیم ترافیک استاندارد و مطلوبی داشته باشیم، لازم است شرایط و زیرساخت‌ها برای مهندس ترافیک را به نحو شایسته پیاده‌سازی کنیم.

وی از وضع ایمنی و کیفیت خودرو‌های ساخت داخل انتقاد و تاکید کرد: کیفیت و ایمنی خودرو‌ها نیز باید ارتقا پیدا کند. امروز ما آن‌قدر سطح توقع‌مان از محصولات تولید داخل را پایین آورده‌ایم که اگر خودرویی بتواند استاندارد دست و پا شکسته یورو ۵ را پاس کند، می‌گوییم تکلیفش را انجام داده است.نباید این‌طور باشد.

حسینی ادامه داد: امروز شرکت‌های بزرگ خودروسازی در جهان در حال کار روی خودرو‌های هوشمند هستند و ما آن‌قدر سطح توقع‌مان را پایین آورده‌ایم که به ترمز ضد قفل رضایت داده‌ایم.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی