تیتر امروز

اومیکرون احتمالا واکسن‌گریز است؛ اما واکسن بزنید!
توصیه مردانی به مردم:

اومیکرون احتمالا واکسن‌گریز است؛ اما واکسن بزنید!

اومیکرون لرزه بر اندام جهان انداخته است. همه از بازگشت موج‌های مرگ و قرنطینه‌های طولانی هراسان هستند، در این شرایط توصیه مسعود مردانی ویروس شناس و متخصص بیماری‌های عفونی به مردم باز هم واکسن...
آنگلا مرکل؛ صدراعظم دنیای آزاد

آنگلا مرکل؛ صدراعظم دنیای آزاد

آنگلا مرکل به مدت ۱۶ سال صدراعظم آلمان بود؛ وی جزء معدود سیاستمدارانی است که هر چه بیشتر بر مسند صدارت بود بر میزان محبوبیتش افزوده شد. تصور آلمان بدون مرکل مانند پاریس بدون برج ایفل است.

کاهش سیر نزولی کرونا در کشور و پایتخت

دکتر نادر توکلی، معاون درمان ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران درخصوص کاهش روند نزولی این بیماری در کشور هشدار داد.

کد خبر: ۱۱۲۳۴۰
۱۰:۵۴ - ۰۱ آبان ۱۴۰۰

کاهش سیر نزولی کرونا

دیدارنیوز ـ دکتر نادر توکلی، معاون درمان ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران از کاهش سرعت شیب نزولی پیک پنجم کرونا خبر داد و گفت: کاهش سرعت روند نزولی پیک پنجم نگرانی‌هایی را برای وارد شدن به فاز جدید بیماری ایجاد می‌کند.

وی با اشاره به اینکه در برخی نقاط کشور شاهد گسترش بیماری هستیم، افزود: با توجه به اینکه استان تهران از شرایط سایر مناطق تأثیر می‌پذیرد، نگرانی برای اوج‌گیری دوباره کرونا در پایتخت وجود دارد.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی ایران در ارتباط با روند شکل‌گیری و بروز پیک جدید بیماری در روز‌های آینده گفت: ابتدا تعداد بیماران سرپایی، بعد از ۲ هفته تعداد بیماران بستری و در مرحله بعد آمار مرگ و میر افزایش می‌یابد.

توکلی با عنوان این مطلب که فعلاً نمی‌توان از بروز پیک ششم حرف زد، افزود: باید سرعت واکسیناسیون شتاب بیشتری بگیرد و در قبال رعایت پروتکل‌ها جدی‌تر بود.

منبع: مهر
برچسب ها: آمار کرونا
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر