تیتر امروز

ابراهیم رئیسی و مشکل کسری بودجه

ابراهیم رئیسی و مشکل کسری بودجه

رئیس‌جمهور از عدم استقراض از بانک مرکزی گفت. ادعایی که با واکنش‌های زیادی روبه‌رو شد، اما در نهایت رئیس‌جمهور نگفت بدون استفاده از منابع بانک مرکزی مشکل کسری بودجه را چگونه حل کرده است.
با خودت چه کردی آقای طارمی؟

با خودت چه کردی آقای طارمی؟

با ادامه پیدا کردن روند ناکامی مهدی طارمی در باشگاه پورتو و رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا، به نظر می‌آید او نیاز مبرم به کمک از داخل ایران داشته باشد.

کاهش سیر نزولی کرونا در کشور و پایتخت

دکتر نادر توکلی، معاون درمان ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران درخصوص کاهش روند نزولی این بیماری در کشور هشدار داد.

کد خبر: ۱۱۲۳۴۰
۱۰:۵۴ - ۰۱ آبان ۱۴۰۰

کاهش سیر نزولی کرونا

دیدارنیوز ـ دکتر نادر توکلی، معاون درمان ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران از کاهش سرعت شیب نزولی پیک پنجم کرونا خبر داد و گفت: کاهش سرعت روند نزولی پیک پنجم نگرانی‌هایی را برای وارد شدن به فاز جدید بیماری ایجاد می‌کند.

وی با اشاره به اینکه در برخی نقاط کشور شاهد گسترش بیماری هستیم، افزود: با توجه به اینکه استان تهران از شرایط سایر مناطق تأثیر می‌پذیرد، نگرانی برای اوج‌گیری دوباره کرونا در پایتخت وجود دارد.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی ایران در ارتباط با روند شکل‌گیری و بروز پیک جدید بیماری در روز‌های آینده گفت: ابتدا تعداد بیماران سرپایی، بعد از ۲ هفته تعداد بیماران بستری و در مرحله بعد آمار مرگ و میر افزایش می‌یابد.

توکلی با عنوان این مطلب که فعلاً نمی‌توان از بروز پیک ششم حرف زد، افزود: باید سرعت واکسیناسیون شتاب بیشتری بگیرد و در قبال رعایت پروتکل‌ها جدی‌تر بود.

منبع: مهر
برچسب ها: آمار کرونا
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر