تیتر امروز

تاریخ به روایت موتلفه اسلامی
برنامه هفدهم تنگنا در گفت‌و‌گو با اسدالله بادامچیان (قسمت اول)

تاریخ به روایت موتلفه اسلامی

در نخستین بخش از برنامه تنگنا در گفت‌وگو با دبیر کل حزب موتلفه اسلامی، روایتی از آغاز به کار این حزب در دهه ۱۳۴۰ را از زبان اسدالله بادامچیان خواهید شنید که پر از جزئیات جالب و مهم است.
استقلال ۱ - پرسپولیس ۲/ عالی‌شاه‌‍نامه!
دوگانه یحیی در حضور پرتغالی‌ها!

استقلال ۱ - پرسپولیس ۲/ عالی‌شاه‌‍نامه!

تیم پرسپولیس پس از فتح لیگ برتر، در دیداری جنجالی و پرتنش با شکست استقلال قهرمان جام حذفی فوتبال ایران شد تا یحیی و تیمش با عملکردی درخشان دوگانه این فصل را به خانه ببرند. امید عالیشاه بازیکن...

کاهش سیر نزولی کرونا در کشور و پایتخت

دکتر نادر توکلی، معاون درمان ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران درخصوص کاهش روند نزولی این بیماری در کشور هشدار داد.

کد خبر: ۱۱۲۳۴۰
۱۰:۵۴ - ۰۱ آبان ۱۴۰۰

کاهش سیر نزولی کرونا

دیدارنیوز ـ دکتر نادر توکلی، معاون درمان ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران از کاهش سرعت شیب نزولی پیک پنجم کرونا خبر داد و گفت: کاهش سرعت روند نزولی پیک پنجم نگرانی‌هایی را برای وارد شدن به فاز جدید بیماری ایجاد می‌کند.

وی با اشاره به اینکه در برخی نقاط کشور شاهد گسترش بیماری هستیم، افزود: با توجه به اینکه استان تهران از شرایط سایر مناطق تأثیر می‌پذیرد، نگرانی برای اوج‌گیری دوباره کرونا در پایتخت وجود دارد.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی ایران در ارتباط با روند شکل‌گیری و بروز پیک جدید بیماری در روز‌های آینده گفت: ابتدا تعداد بیماران سرپایی، بعد از ۲ هفته تعداد بیماران بستری و در مرحله بعد آمار مرگ و میر افزایش می‌یابد.

توکلی با عنوان این مطلب که فعلاً نمی‌توان از بروز پیک ششم حرف زد، افزود: باید سرعت واکسیناسیون شتاب بیشتری بگیرد و در قبال رعایت پروتکل‌ها جدی‌تر بود.

منبع: مهر
برچسب ها: آمار کرونا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی