تیتر امروز

ابراهیم رئیسی و مشکل کسری بودجه

ابراهیم رئیسی و مشکل کسری بودجه

رئیس‌جمهور از عدم استقراض از بانک مرکزی گفت. ادعایی که با واکنش‌های زیادی روبه‌رو شد، اما در نهایت رئیس‌جمهور نگفت بدون استفاده از منابع بانک مرکزی مشکل کسری بودجه را چگونه حل کرده است.
با خودت چه کردی آقای طارمی؟

با خودت چه کردی آقای طارمی؟

با ادامه پیدا کردن روند ناکامی مهدی طارمی در باشگاه پورتو و رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا، به نظر می‌آید او نیاز مبرم به کمک از داخل ایران داشته باشد.

کونسیسائو: تصویر بدی از طارمی ساختند تا باور بدی به وجود بیاید

سرمربی پورتو درباره مهدی طارمی می‌گوید طارمی بازیکن فوق العاده صادق در حرفه خود و با هم تیمی‌ها، حریفان و داوران است. آن‌ها تصویری از او ساخته‌اند که باعث شد باور بدی به وجود بیاید.

کد خبر: ۱۱۲۳۳۸
۱۰:۴۷ - ۰۱ آبان ۱۴۰۰

نظر سرمربی پورتو درباره طارمی

دیدارنیوز - عملکرد درخشان طارمی در هفته‌های اخیر در ترکیب پورتو توجه بسیاری از کارشناسان نام آشنا و رسانه‌های اروپایی را به خود جلب کرده است.

با این حال پنالتی گرفتن‌های متعدد این بازیکن نیز به یکی از سوژه‌های تبدیل شده که افراد بسیاری به آن پرداخته‌اند. به زمین افتادن این بازیکن در آخرین بازی برگزار شده از مرحله گروهی لیگ قهرمانان باعث شد که بسیاری او را به تمارض متهم کنند.

کونسیسائو در کنفرانس خبری پیش از دیدار برابر توندولا در این باره اظهار داشت: «طارمی بازیکن فوق العاده صادق در حرفه خود و با هم تیمی‌ها، حریفان و داوران است. آن‌ها تصویری از او ساخته‌اند که باعث شد باور بدی به وجود بیاید. چیزی که باعث تعجب من می‌شود این است که داور ممکن است به اشتباه بیفتد، اما دوربین‌ها و افرادی هستند که به او کمک می‌کنند، بنابراین من این اظهارات را درک نمی‌کنم؛ بنابراین یا این افراد شایستگی لازم را ندارند یا باید به چشم پزشک مراجعه کنند.»

این مربی پرتغالی اضافه کرد: «ما می‌توانیم به هر بازیکنی برچسبی بزنیم و بقیه هم این مسیر را ادامه دهند، اما این رفتار ممکن است تبعاتی جدی داشته باشد و من ناراحت هستم. دوباره تکرار می‌کنم، طارمی بسیار صادق است. او وارد محوطه جریمه می‌شود و برخوردی صورت می‌گیرد، تعیین خطا بودن یا نبودن آن بر عهده داور است. ما زمان زیادی را در کنار هم سپری می‌کنیم و با توجه به شناختی که من از او دارم، او همکاری بسیار مثبت و صادق است و در زمینه رقابت نیز همین ویژگی‌ها را دارد. صحبت‌هایی مطرح شده که شایسته او نیست.»

منبع: ورزش 3
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر