تیتر امروز

تامین منابع مالی لازم برای پرداخت مطالبات کالدرون

مجید صدری، سرپرست باشگاه پرسپولیس می‌گوید این باشگاه منابع مالی لازم برای پرداخت مطالبات سرمربی آرژانتینی سابق خود را تامین کرده است.

کد خبر: ۱۱۲۲۳۸
۱۴:۵۴ - ۲۹ مهر ۱۴۰۰

تامین منابع مالی لازم برای پرداخت مطالبات کالدرون

دیدارنیوز ـ طی روز‌های گذشته رسانه طرفداری با انتشار گزارشی در مورد نحوه پرداخت طلب گابریل کالدرون اعلام کرد وزارت ورزش طلب گابریل کالدرون را به جای پرسپولیس پرداخت می‌کند و حالا مجید صدری هم در مصاحبه‌ای اعلام کرد منابع مالی پرداخت طلب کالدرون آماده شده است...

پس از بسته شدن پنجره نقل‌وانتقالاتی باشگاه پرسپولیس به خاطر پرونده گابریل کالدرون، مدیران این باشگاه در صدد تامین منابع مالی لازم بر آمدند تا با پرداخت مطالبات مربی آرژانتینی پنجره نقل‌وانتقالاتی باشگاه را باز کنند. حالا باشگاه پرسپولیس رسما اعلام کرد منابع مالی لازم برای پرداخت مطالبات کالدرون تامین شد و به زودی این پول پرداخت می‌شود.

در همین باره مجید صدری، سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: انشاالله طی هفته آینده این مشکل رفع خواهد شد و بدهی به ارث مانده از دوره‌های گذشته به گابریل کالدرون و دستیارش پرداخت می‌شود.

وی تصریح کرد: تلاش می‌کنیم با درایت کادر فنی، تلاش بازیکنان و حمایت و پشتیبانی هواداران، مسیر باشگاه و تیم در جهت کسب افتخارات بیشتر هموار شود.

صدری در پایان گفت: پرسپولیس قهرمان فوتبال ایران، روز جمعه در اهواز در برابر تیم فولاد خوزستان به میدان می‌رود و امیدواریم در گام اول فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر، موفق باشیم و به سوی قهرمانی حرکت کنیم.

منبع: طرفداری
برچسب ها: پرسپولیس
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر