تیتر امروز

ابراهیم رئیسی و مشکل کسری بودجه

ابراهیم رئیسی و مشکل کسری بودجه

رئیس‌جمهور از عدم استقراض از بانک مرکزی گفت. ادعایی که با واکنش‌های زیادی روبه‌رو شد، اما در نهایت رئیس‌جمهور نگفت بدون استفاده از منابع بانک مرکزی مشکل کسری بودجه را چگونه حل کرده است.
با خودت چه کردی آقای طارمی؟

با خودت چه کردی آقای طارمی؟

با ادامه پیدا کردن روند ناکامی مهدی طارمی در باشگاه پورتو و رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا، به نظر می‌آید او نیاز مبرم به کمک از داخل ایران داشته باشد.

قهرمان اصغر فرهادی نماینده سینمای ایران در اسکار ۲۰۲۲ شد

فیلم سینمایی «قهرمان» به کارگردانی اصغر فرهادی به نمایندگی از سینمای ایران در بخش بهترین فیلم بین‌المللی نود و چهارمین دوره مراسم اهدای جوایز اسکار شرکت می‌کند.

کد خبر: ۱۱۲۲۲۹
۱۲:۳۳ - ۲۹ مهر ۱۴۰۰

فیلم قهرمان اصغر فرهادی نماینده سینمای ایران در اسکار ۲۰۲۲

دیدارنیوز ـ هیات انتخاب نماینده ایران در اسکار از میان سه گزینه «دشت خاموش»، «بندربند» و «قهرمان» رای به حضور تازه‌ترین تجربه کارگردانی فرهادی در اسکار ۲۰۲۲ دادند. «قهرمان» حضوری پیروزمندانه در جشنواره فیلم کن امسال داشت و با بردن جایزه بزرگ هیات داوران، بخت خود را برای درخشیدن در فصل جوایز به ویژه اسکار افزایش داد.

هیات معرفی فیلم ایرانی به فرهنگستان علوم و هنر‌های سینمایی اسکار ۲۰۲۲ از هنرمندان پیشنهادی خانه سینما شامل محمدعلی نجفی (کارگردان و رئیس هیأت مدیره خانه سینما)، پریوش نظریه (بازیگر)، مهدی سجاده‌چی (فیلمنامه‌نویس)، محمدمهدی عسگرپور (کارگردان و دبیر جشنواره جهانی فیلم فجر)، شادمهر راستین (فیلمنامه‌نویس)، فریدون جیرانی (کارگردان)، رسول صدرعاملی (کارگردان) و رامین حیدری فاروقی (کارگردان) و رائد فریدزاده (معاون بین‌الملل بنیاد سینمایی فارابی) تشکیل شده بود.

برچسب ها: اصغر فرهادی
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر