تیتر امروز

ابراهیم رئیسی و مشکل کسری بودجه

ابراهیم رئیسی و مشکل کسری بودجه

رئیس‌جمهور از عدم استقراض از بانک مرکزی گفت. ادعایی که با واکنش‌های زیادی روبه‌رو شد، اما در نهایت رئیس‌جمهور نگفت بدون استفاده از منابع بانک مرکزی مشکل کسری بودجه را چگونه حل کرده است.
با خودت چه کردی آقای طارمی؟

با خودت چه کردی آقای طارمی؟

با ادامه پیدا کردن روند ناکامی مهدی طارمی در باشگاه پورتو و رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا، به نظر می‌آید او نیاز مبرم به کمک از داخل ایران داشته باشد.

ترافیک این روز‌های پایتخت؛ شورای شهر به موضوع ورود کرد

علی اصغر قائمی، عضو کمیسیون حمل و نقل شورای شهر تهران از ورود شورا به مسئله ترافیک این روز‌های پایتخت خبر دا و گفت: معاونت حمل و نقل شهرداری قرار است ظرف یک هفته این موضوع را بررسی کند.

کد خبر: ۱۱۲۱۸۸
۱۶:۳۲ - ۲۸ مهر ۱۴۰۰

ترافیک این روز‌های پایتخت

دیدارنیوز ـ علی اصغر قائمی، عضو کمیسیون حمل و نقل شورای شهر تهران افزود: وضعیت ترافیک این روز‌ها برای ما نیز سوال برانگیز است؛ به گونه‌ای که بعد از دقایق طولانی در ترافیک ماندن، می‌بینیم هیچ مانعی وجود ندارد که موجب بروز ترافیک شود.

او ادامه داد: بر همین اساس، جلسه‌ای با مسئولان شرکت کنترل ترافیک در شورای شهر برگزار کردیم و از آن‌ها خواستیم که در مورد وضعیت و چرایی ترافیک تهران توضیح دهند.

قائمی با بیان اینکه مسئولان اجرایی معاونت حمل و نقل اعلام کردند که مهلتی برای بررسی نقشه ها، آمار تردد و دوربین‌ها لازم دارند، افزود: به همین دلیل به آن‌ها فرصت یک هفته‌ای داده شد تا ضمن تحلیل داده‌ها و نقشه‌های ترافیکی تهران در مورد چرایی این ترافیک به ما توضیح دهند.

عضو شورای شهرتهران در پاسخ به این سوال که آیا زمان طرح ترافیک افزایش می‌یابد یا نه؟ گفت: به نظرم در اصل طرح ترافیک باید بازنگری صورت گیرد، اما اینکه طرح ترافیک چه تغییری باید داشته باشد، سوالی است که باید شورای عالی ترافیک به آن پاسخ دهد.

قائمی تصریح کرد: ترافیک این روز‌های تهران برای ما هم سوال برانگیز است و در یک مدت هفت روزه شهرداری به این سوال ما و مردم پاسخ خواهد داد.

منبع: ایسنا
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر