تیتر امروز

عضو هیات رییسه فدراسیون: پسرعموی عزیزی خادم در مورد VAR گزارش داد، ما امضا کردیم!

قضیه ورود سیستم کمک داور ویدیویی به فوتبال ایران این روز ها به یکی از حواشی اطراف فدراسیون تبدیل شده است چرا که فدراسیون برای ورود VAR به ایران با شرکتی قرارداد بسته که ارتباط تنگاتنگی با اسراییل دارد...

کد خبر: ۱۱۱۹۴۰
۲۰:۳۰ - ۲۶ مهر ۱۴۰۰

عضو هیات رییسه فدراسیون: پسرعموی عزیزی خادم در مورد VAR گزارش داد، ما امضا کردیم!

دیدارنیوز - در حالی که فدراسیون همچنان جواب مشخصی به اسراییلی بودن مسئولان شرکت طرف قرارداد فدراسیون برای ورود سیستم کمک داور ویدیویی نداده، شهره موسوی مدعی شد پسرعموی عزیزی خادم گزارشی در این مورد ارائه کرده و اعضای هیات رییسه هم آن را امضا کرده اند.

شهره موسوی، نایب رییس بانوان امروز در پاسخ به پرسش محمد زارعی، خبرنگاری که مقابل مقر فدراسیون فوتبال با او گفتگو می‌کرد، در مورد این قضیه گفت:

 ما در جلسه هیات رییسه کاملا این موضوع را مطرح کردیم و خود دکتر عزیزی خادم و دکتر احسان عزیزی خادم گزارش کاملی از این قضیه برای هیات رییسه ارائه داد و دکتر خادم هم در این جلسه حضور داشت و اعضای هیات رییسه با توجه به گزارشی که خود آقای دکتر خادم و پسرعمویش دادند مصوبه هیات رییسه را امضا کردند.

این اولین واکنش یک مقام مسئول در فدراسیون فوتبال پیرامون شرکت هنگ کنگی طرف قرارداد فدراسبون است که فدراسیون اصرار دارد آن را بلژیکی بنامد، اما مدارک موجود می‌گوید وابسته به دولت تل آویو است.

منبع: طرفداری
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر