تیتر امروز

ابراهیم رئیسی و مشکل کسری بودجه

ابراهیم رئیسی و مشکل کسری بودجه

رئیس‌جمهور از عدم استقراض از بانک مرکزی گفت. ادعایی که با واکنش‌های زیادی روبه‌رو شد، اما در نهایت رئیس‌جمهور نگفت بدون استفاده از منابع بانک مرکزی مشکل کسری بودجه را چگونه حل کرده است.
با خودت چه کردی آقای طارمی؟

با خودت چه کردی آقای طارمی؟

با ادامه پیدا کردن روند ناکامی مهدی طارمی در باشگاه پورتو و رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا، به نظر می‌آید او نیاز مبرم به کمک از داخل ایران داشته باشد.

مجید صدری در پرسپولیس می‌ماند

با توجه به اینکه بعد از باخت پرسپولیس برابر الهلال طبق وعده‌ای که وزیر ورزش داده بود هنوز ترکیب هیئت مدیره قرمزها معرفی نشده اما خبر می‌رسد مجید صدری به عنوان عضو هیئت مدیره در پرسپولیس باقی خواهد ماند.

کد خبر: ۱۱۱۹۱۹
۱۴:۵۳ - ۲۶ مهر ۱۴۰۰

باقی ماندن صدر در پرسپولیس

دیدارنیوز - اگرچه هواداران پرسپولیس به شدت در انتظار تغییر و تحول مدیریتی در باشگاه خود هستند و نقد‌های زیادی به نوع مدیریت مجید صدری دارند، اما خبر‌های دریافتی از باشگاه پرسپولیس حکایت از آن دارد صدری در گفتگو با برخی مدیران زیر مجموعه اش تاکید کرده همچنان در پرسپولیس ماندنی است. البته وزارت ورزش قرار است مدیرعامل جدیدی را برای پرسپولیس انتخاب کند و صدری فقط به عنوان عضو اقتصادی هیات مدیره در پرسپولیس می‌ماند.

علت این موضوع هم بدهی‌هایی است که در این مدت نصیب باشگاه پرسپولیس شده و گویا تا صدری این بدهی‌ها را ندهد، قرار نیست از پرسپولیس برود.

باشگاه پرسپولیس در حال حاضر بین ۱۳۰ تا ۱۴۰ میلیارد در این مدت از نهاد‌های مختلف دولتی و خصوصی قرض گرفته که حدود ۴۰ تا ۴۵ میلیارد آن در زمان مدیریت سمیعی بود که قرار بود پردخت شود و بقیه این قرض‌ها مربوط به زمان سرپرستی صدری است که حالا او باید بماند و بدهی‌ها را بدهد.

از این رو به نظر می‌رسد مجید صدری همچنان قرار است به کار خود در پرسپولیس به عنوان عضو هیات مدیره ادامه دهد.

منبع: طرفداری
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر